recepsioniste 

 Online 288 lexues | 14 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Staf Banakier/e Dhe Kamarier/e

Perball Universiteti Mesdhetar i Shqiperise, Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Klaton Bistro & Coffee kërkon të punësoj banakier/e dhe kamarier/e, paga êshtë mjaft e kënaqshme. ...
 • Profesioni: Barist + Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: KAMARIER,KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Kamarier\e

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kerkohet kamarier / e te dije te beje dhe banakun.(jo e domosdoshme). Kushte shume te mira pune. Pagesa 25.000 lek. Add don bosko prane market viva...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Shitese Me Eksperience Pune Ne Dyqane Nuserie

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet shitese me shume eksperience pune ne dyqane nuserie.pagesa dhe kushtet shume te kenaqeshme Pagesa rroga 40000lek +perqindje xhiro...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Pozicioni Recepsioniste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese per pozicion recepsioniste.Kushtet e punes dhe ambjenti jane shume komode dhe ne pershtatje me legjislacionin ne fuqi.Pagese e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit . ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Recepsionist-turni I Trete

Rr:Brigada e 8, Nr 7, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Hotel de Paris eshte i interesuar per nje recepsionist per turnin e trete(mashkull). Per informacion me te detajuar te kontaktojne ne telefon ose te paraqiten prane hotelit. Faleminderit ...
 • Profesioni: recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkojme Shitese

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/02/2021
Furre buke & pasticeri kerkon shitese me ose pa eksperience. Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Banakier/e

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:31,200 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet banakier ose banakiere qe te mbuloj banakun dhe punen si kamerier/e. Paga 1200 lek ne dite, turni i pare, 6:30-2:30 , puna 6 dite ne jave. Lokali eshte familjar, pak fluks. Quhet Bar Maratona, tek Komodia home tek sheshi wilson 20 metra nga...

Butik “Storm” Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
“Storm” kerkon te zgjeroje stafin. Ofrojme pune shitese. Vajza duhet te kete aftesi komunikuese, shkathtesi dhe pergjegjesi te plote gjate orarit te punes. Preferohet te kete ekperience pune te meparshme. Paga e kenaqshme 24000 leke +bonuset. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane 20,000 Leke
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Day Off Lounge Bar Kerkon Kamarier/e

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Day Off Lounge Bar kerkon te punesoje kamarier/e me orar te plote. Te interesuarit/at duhet te plotesojne kushtet e meposhteme: Korrekt me oraret. Eksperience pune e meparshme. Te komunikueshem dhe miqesor me stafin dhe klientet. Per me teper d...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Punetore Per Ne Kioske

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkohet shitese turni pare dhe turni dyte ne kioske. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Recepsioniste Per Klinik

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet recepsioniste per klinik. Kushte pune perfekte. Primare te di italisht. Paga e kenaqshme. Aparenca e kendshme perben avantazh ! Kontaktoni ne nr e tel : 069 530 8 350...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Sanitare (pastruese)

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/02/2020
Firma REG sh.p.k. kerkon te punesoje nje sanitare (pastruese) me kohe te pjesshme. Adresa ku ne ndodhemi eshte: Rruga e Kavajes, Ish fabrikat e Leter-Kartonit, perballe me spitalin Amerikan 3. Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin ....

SHOFER

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Shofer Kriteret e kerkuara: • Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer; • Te zoteroje leje drejtimi (patente) te klasit "B" • Mos...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Pozita Te Lira Pune

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Pozita te lira Pune ne @greenandproteintirana ⁣⁣ ⁣⁣ Je person qe shperndan energji pozitive dhe deshiron ambient pozitiv te punes? ⁣⁣ ⁣⁣ Ke efikasitet dhe shpejtesi maksimale? ⁣⁣ ⁣⁣ Je i/e mire ne komunikim? ⁣⁣ ⁣...
 • Profesioni: kuzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Recepsionist Turni I Trete

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2020
Kerkohet recepsionist (M) turni i trete 22:00-6:00. Paga e kenaqshme + sigurime Te interesuarit te dergojne cv ne info@emeraldhotel.al ose te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

1000 Buzeqeshjet Kerkon Te Punesoje Punetor Fast Food Dhe Kamarier

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/02/2020
Kerkohet punetor fast food dhe kamarier me ose pa eksperience pune....
 • Profesioni: Kamarier fast food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkojm Shofer Taxi

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkohen shofer taxi me eksperienc pune. Paga shume e mire plus %. Kujdes aplikantet duhet te jet i pajisur me patente perkatese.Patenten D1 ose deshmin e taksistit....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Dado &Pastruese

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj nje Dado per dy femije 3 dhe 4 vjec me eksperience. Te merret me kujdesin ndaj femijeve dhe me punet e shtepsie. Orari eshte 07:30 deri ne 18:00 e diela pushim Dhe ne raste te ndryshme te jete e gateshme per te qendruar dhe naten me femij...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar East London Kerkon Te Punesoje Banakiere!

Kthesa e kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar East London kerkon te punesoje banakiere.Preferohet me eksperience pune,pagesa e kenaqshme+siguracion.Mosha 20-35 Adresa: Kthesa e kamzes,ngjitur me spitalin Hygeia...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Korrier

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Omega Optikal kerkon Korrier Full-Time me motorrin e tij. Ofrohen kushte te kenaqshme pune. Adresa: Kristal Center, Komuna e Parisit....
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim