operatore 11742 njoftime

 Online 75 lexues | 9 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

URGJENTE: TEAM LEADER ME EKSPERJENC NE TELEFONIA (TIM / WIND / VOD / FTW) (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
URGJENTE: KERKOHET 1 TEAM LEADER DHE 5 GRUPE TE GATESHME PUNE CV: info@union-contact.com WHATSAPP: UNION : Ofron Punesim te menjeheshem edhe per OPERATOR TELEFONIA NE GJUHEN ITALIANE. KRITERET 👉 Njohuri te gjuhes italiane, te duash te...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Restorant GjinoKastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant GjinoKastra kerkon te punesoj puntore guzhine...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Kerkoj Kamariere Femer Me Apo Pa Eksperience

Bulevardi i Pishave, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2020
E domosdoshme njohnja e gjuhes angleze...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/05/2019

Beetle House Ofron Vende Te Lira Pune.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Beetle house kerkon staff. Ndiems banakjer. Kamarier. Banakjer. Full time dhd part time. Kushtet e punes shum te mira . Pagesat shum te knaqshme Per me teper kontaktoni ne whats app ne nr ose ne nr cel . ...
 • Profesioni: Banakjer kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2019

CAPITAL LOUNGE BAR

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Capital Lounge Bar kerkon kamarjer Puna me turne Siguracjone te Garantuara qe diten e par te punes Pagesa me marveshje. Kushte te mira pune ! ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/05/2019

Banakiere Femer

Rruga Artan Lenja, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet banakiere femer....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/05/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga Ndre Mjeda, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier per restorant peshku me eksperience pune,kushte te mira pune dhe page te kenaqshme...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkoj Banakier/e Kamarier

Rruga Memo Bejko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:220 Leke Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Sun Bar Coffe kerkon Banakier/e me ose pa eksperienc. Kamarier me ose pa eksperienc. Ofrojm Page te kenqeshme + siguracionet. Kushte komode Te interesuarit ju lutem te kontaktojn ne nr cel: +...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkoj Kamarier/e Restoranti

Tirane, Tirane Pagesa:30,000 Leke
KerkohejnKamarier Restoranti me ekperience. Aftesite: ✔️I/e Sjellshem me klientet ✔️Di te komunikoje ne Anglisht ✔️Di te perdore kompjuterin ✔️Te kete eksperience ne Banak ✔️Di te punoje ne grup ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Ofroj Vende Punesoj Pjatalarese Dhe Kamarjer/e

Rruga Aleksanderi i Madh Astir , Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Zgara Korcare Aroma e Shijes Astir kerkon te punesoj Pjatalarese dhe Kamarier/e me eksperienc pune. Per Pjatalarses paga 25,000 ( te reja) Per Kamarie paga e kenaqeshme. Te interesuarit te na kontaktojne vetem ne nr: ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Punesim Per Infermier/ Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per infermiere/e ne Gjermani Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerkuar infermiere. Behet fjale per klinika spitalore ose qendra rehabilitimi. Kushtet per punesim: •diplome Bachelor/ Master •njohje e gjuhes gjermane, mi...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Kerkoj Shitese

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkoj nje shitese per nje biznes familjar. Kushtete e punes shume te mira. Kandidatja duhet te jete se pari korrekte, serioze dhe e komunikueshme. Preferohet me experience pune, por nese ploteson kriteret e mesiperme mund te jete e pranueshme. Mos...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkojm Puntore

Luzern , Korce Pagesa:800 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkojm nje Puntore Per koh te Caktuar Korrik deri Gusht 2019 po jemi dy palet te pajtimit te vazhdojm! edhe per te ardhur me heret mund Flasim. Ne jemi nje Familje me dy femi Djal 11 vjet dhe Vajza 2 vjet Ne jetojm ne Qytetin Luzern .CH dhe...
 • Profesioni: Gjitha nga pak
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Ofroj Nje Vend Pune Per Puntor

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/06/2019
ka bar bilardo dhe playstation ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Zgarist Kamarier Sallatier

Golem, Shqipëria, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj zgarist per zgare qymyri me eksperince Golem mali robit...
 • Profesioni: Zgarist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjente/Perfaqesuese Shitjesh Per Makina Me Qira

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
First Car Rental kerkon te punesoje nje Agjente/Perfaqesuese Shitjesh per Makina me Qira. Kriteret: 1) Aftesi te drejtimit te automjetit (patente e klasit B), 2) Aftesi shume te mira komunikimi, 3) Njohuri shume te mira te gjuhes angleze...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Crepa Crepa Kerkon Te Punesoje Krepiere Dhe Shperndares Porosish Me Apo Pa Eksperience Pune.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Crepa Crepa kerkon te punesoje individe energjike, te motivuar me apo pa eksperience. - KREPIER - Cikliste (shperndares porosish) Te kete aftesi shume te mira te te punuarit ne skuader Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi...
 • Profesioni: krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Blow Bar

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Kerkon te punesoje banakier /kamarier me eksperience pune.paga e kenaqshme.Adresa :Kodra e Diellit Rr:Bill Klinton.Te interesuarit te kontaktojne ne cel:...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:111,111 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2019
Kerkohet kamarier/e per turnin e mbasdites. Page dhe kushte te kenaqshme pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Kamarjer/e, Kasiere, Banakier/e, Pjatalarese

Parku Rinia Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/07/2019
Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argëtuese më në zë të Tiranës. Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10.000 metra katrore dhe vendosur në qëndër të qytetit, ai përfshin restorante luksoze, bare, bowling, zona me video game, c...
 • Profesioni: kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kamarier Vetem Turni I Pare Per Bar Kafe

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier me eksperience pune .... ne raste nevoje te beje dhe banakierin .... paga e kenaqshme ... te interesuarit te paraqiten prane lokalit ose te kontaktojne ne numrin perkates ... Lokali ndodhet tek ish markata e vjeter Ali Demi ngjitur ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkohet Hoste

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro
Kerkohet hostes , te jete e paraqitshme , e shoqerushme dhe te kete eksperience te meparshme . ...
 • Profesioni: Hoste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Moskat Lounge,Kerkohet Banakier/e Me Eksperience Pune

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Moskat Lounge ,Kerkohet banakier/e me eksperience pune ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkoj Punetor Lavazhi

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm punetor lavazhi. Te jet me ose pa eksperience. Pagesa e kenaqeshme. ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkojm Lavazhjer Me Eksperienc

Rruga Gjergj Legisi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkojm lavazhjer me eksperienc pune kriteret qe duhet te ket ne pune. te jet i sjellshem ndaj klientit. te jet i komunikushem. te jet i besushem. te interesuarit te paraqiten ose te kontaktojn ne nr. adresa rruga gjergj legis afer isht postoblloku...
 • Profesioni: lavazhjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Banakier Turni Pare

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2019
Banakier turni Pare orari 08:00-16:00. Pagesa 30000 lek + Siguracione. 1 vakt perfshire ne restorant. Kriteret: 1. Korrektesia 2. Profesionalizmi (njohuri baze mbi cocktailet) 3. Pergjegjshmeria Nese i plotesoni keto kushte na kontaktoni ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2019
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim