operator telefonik 

 Online 285 lexues | 23 njoftime ne pritje

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2021
[b]EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. [/b] Scegli tu quanto ore lavorare! [b]Offriamo:[/b] -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 eu...

📣 FLET SHUME MIRE SPANJISHT? | APLIKO TANI! 📣

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Flet shume mire Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune me page te kenaqshme? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore/...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tjeter zone , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk k...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 18/05/2024
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

🔴ÇDO DITE ESHTE NJE MUNDESI E RE!

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Je ne kerkim te nje pune pa stres? APLIKO TANI per operatore te GJUHES ITALIANE prane EVONET! Kompania EvoNet e orientuar prej vitesh ne fushen e telekomunikacionit, po rekruton 20 operator/e per fushaten VODAFONE. Kerkohet aftesi e mire komunikim...

📌RRIT PAGEN ME NJE HAP!!!!

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2021
EVONET per filialin e tij ne zonen e Bllokut ofron vende pune si operatore telefonike per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Fushata Vodafone casa. Mos u lodhni te kerkoni me tej, tek ne do te gjeni: - Mundesi punesimi te menjehershme. -...

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 sel...

OPERATOR/E TELEFONIK

Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane Pagesa:600 Euro
Kërkohen të punësohen: -Operatorë Gjermanisht🇩🇪,Italisht🇮🇹,Greqisht🇬🇷,Spanjisht🇪🇸. -Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh -Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup -Adresa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

Kerkohet Operatore Telefonike Ne Gjuhen Shqipe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkohet operatore telefonike per faqe online part time. Kriteret : te kete aftesi komunikuese te mira te kete aftesi bashkepunuese ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/01/2021

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/10/2020
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete af...

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Rroge Te Majme? Apliko Ketu!

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Nuk Ke Eksperience Po Di Nje Gjuhe Te Huaj? LEXO ME POSHTE

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ...

Mundesi E Menjehershme Punesimi

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te keni liri financiare ? Po kerkoni pune te mire ose me te mire ? Atehere mos prisni me shume , Bahkohuni me me te miret ! Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune ne gjuhen : Italiane Spanjolle Gjermane Angleze (vetem...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane , Tirane Me Marreveshje
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones) - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qesh...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ne Kerkim Te Nje Pune Me Super Pagese ?? Aplikon Tani

Rruga Kristo Luarasi, tek liqeni artificial, Tirane Me Marreveshje
Mundesi te reja punesimi si Agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane🇩🇪 - Spanjolle🇪🇸 Ju ofrojme; 💵Page baze duke filluar nga 500-550€ 💸Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg ( deri 1000 €) 🗂Kontrate te rre...

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

Yogurteria La Dolce Vita, Kerkon Kamariere Dhe Pasticier

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje : [/u] - Kamariere -Pasticiere ✅Pergjegjesite -te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet -te kete aftesi shume te mira komunikuese ...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 FLET SHUME MIRE SPANJISHT? | APLIKO TANI! 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Flet shume mire Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune me page te kenaqshme? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vend Pune Per Motorrist Me Ose Pa Motorr

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/03/2021
Kerkojme motorrist me ose pa eksperienc. Rroga e diskutueshme....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2021
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

Puntor Magazine

Prane shpresa al kamez, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/03/2021
Kerkojme puntor magazine, ngjitur me shpresa al kamez, ...
 • Profesioni: Puntor magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Agjent Imobiliar

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/03/2021
Ofrohen 2 vende pune per Agjent Imobiliar. Mosha e preferuar 25-35 vjec. Mungesa e eksperiences nuk eshte problem....
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/04/2021
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...
 • Profesioni: Agjente Forex.
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧ë 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Bëhu pjesë e Brandit më të madh Shqiptar që ofron shërbimin e palës ndërmjetësuese në t...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

KERKOHET EKONOMISTE

Mbrostar-Ura, prane qendres Viva,FIER , Fier Pagesa:200,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
TEKNOKOLOR SHPK kerkon te punesoje Ekonomist (e) (Mbrostar-Ura) FIER ALBANIA Kualifikimet � Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise. � Te jene perdorues te mire te programit FINANCE 5. � Te kete eksperience pune ne...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/05/2021
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Dy -2 Kamarjere Femer

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/03/2021
kerkojme kamarjere femer per nje lokal familjar me ose pa eksperjence ...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

MOTORRIST PER ZONEN E TIRANES

Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2021
Kompani DEGERT AUTO SHA kerkohet Shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Tiranes, Mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( Kategorine B). Preferohet me ek...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 25-40 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobileri

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te zgjeroj stafin me :-Sharrxhi -Montues -Zmerilues me eksperienc paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Mobileri
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Prive Luxury Menswear Kerkon Shitese

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Prive Luxury Menswear eshte nder butiket me luks ne Bllok i dedikuar meshkujve.  Markat e lluksit si Billionaire, Fendi, Armani, McQueen, Dsquared, Dolce Gabbana dhe shume te tjera jane pjese e ketij butiku! Orari i punes eshte me 2 turne. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/03/2021
Dyqani Baron Style kerkon te punesoj shitese me kohe te plote. Rroga 25000 leke...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkojme Recepsionist/e Hotel Ne Tirane

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Hotel i vogel dhe familjar ne Tirane afer shkolles Petro Nini. Kerkojme recepsioniste turni i dyte (me ose pa eksperience). Preferohen kandidatet qe dine italisht. CV ne info@hotelriminitirana.com ose w.app +...
 • Profesioni: recepsionist/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Bar Tali's Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakjere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2021
Kerkoj te punesoj kamriere/banakjere me eksperience pune.Preferohet qe nje person ti beje te dyja pozicionet nje turn dhe kamariere dhe banakjere....

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

ARMATURE NE KROACI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane 1,100 Euro
SELOS AGENCY ALBANIA hap vende vakante per ARMATURE ne KROACI: PAGESA: > 1100€/muaj USTALLARET > 1400€/muaj MJESHTRAT/PROFESIONISTET #APLIKIMET_TE_HAPURA_DERI_NE_DATEN_25_SHKURT. 🎯 APLIKO & PUNESO...
 • Profesioni: ARMATURE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane 26,000 Leke
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manager Junior / Servizio Clienti Inbound

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen ITALIANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe ma...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune Manager Junior - Sherbim Klienti - Gjermanisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen GJERMANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane nivelin B2. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikue...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Manager Junior - Sherbim Klienti - Frengjisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen FRENGE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Frengjisht. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe mana...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

NDIHMESE BANAKIERE

Sheshi Nënë Tereza, Shkodër, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
GRAND LOUNGE ARENA KERKON TE PUNESOJE STAF PER POZICIONIN E: NDIHMESE BANAKIERE RROGA FILLON NGA 27,000 LEK + SIGURACIONET MOSHA E KERKUAR 22 DERI 35 VJEC nr whatsapp: ...

ARMATURE NE KROACI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane Pagesa:1,100 Euro Afati i Aplikimit: 25/02/2021
SELOS AGENCY ALBANIA hap vende vakante per ARMATURE ne KROACI: PAGESA: > 1100€/muaj USTALLARET > 1400€/muaj MJESHTRAT/PROFESIONISTET #APLIKIMET_TE_HAPURA_DERI_NE_DATEN_25_SHKURT. 🎯 APLIKO & PUNESO...
 • Profesioni: ARMATURE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Booking Online Per Impresa Italiana Del Turismo

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
La infoweb24.it con sede in Tirana ricerca un operatrice/operatore che si occupi dell’ attivita’ di booking online per l’affitto di case e ville per le vacanze in Puglia ( Italia). L’ attivita’ consiste nel gestire contatti di vacanzieri c...

Twist Bar:Kamarier/e

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofronKushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist ba...

Motorist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkohet nje motorist per qytetin e Tiranes, paga e kenaqeshme...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim