sanitare 

 Online 84 lexues | 1 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 tek RRUGA DURRESIT Kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkojme Banakier

Inxhinieria e Ndertimit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme te punesojme Banakier. Me eksperience pune.. Me siguracione.. +...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Ndihms Kuzhinier

Himarë, Albania, Himare Pagesa:40,000 Leke
Ofroj vend pune ndihms kuzhinier ne sektorin e sallatrave kushte te mira pune ofrohet akomodim ushqim +siguracion per me teper :...
 • Profesioni: Ndihms kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Vend Pune

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Atika Shisha Lounge ofron mundesi punesimi ne sektorin e shishave! Kerkohet nje ndihmes ne pergatitjen dhe sherbimin e shishave. Per detaje mbi pozicionin e punes ejani ne ambjentin tone! ...
 • Profesioni: Ndihmes/shisha
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkojme Zgarist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2019
Kerkojme zgarist me eksperience rroga 400-mije,lokal i ri kushte te mira pune selite...
 • Profesioni: Zgarist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Punetore Peshku

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme punetore per pastrim peshku per ne dyqan. Kushte te mira pune. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr, tel ose te paraqiten prane dyqanit ne adresen Rr. Barrikadave, pas Mullirit te vjeter...

Kerkojm Shitese Me Eksperienc

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkojm nje vajz te sjellshme , serioze dhe te komunikueshme per shitese butiku.Vetem vajza me qellime afatgjata punesimi per kontrate 1vjecare pune....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkojme Picajol

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Urgjent....kerkojme picajol per pune sezonale,akomodimi dhe ushqimi te paguara,per me shum kontaktoni ne viber ose watsap...

Oferte Punesimi Ne Hotel

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Hotel Deluxe kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet: Recepsionist (Turni 3) dhe Banakiere. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: ...
 • Profesioni: recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkoj Te Punesoje Nje Shitese Me Eksperience Pune. Page E Kenaqeshme

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkoj nje vajze, profili shitese per librari. Me eksperience pune, te jete e komunikueshme, te kete deshire te punoje.. Te interesuarat per me shume info te kontaktojne whatsapp/viber. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkojme Kamerier/e Dhe Picier

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOJME KMARIER ose KAMARIRE. Puna eshte me turne dhe nje dite ne jave pushim. KERKOJME PICIER orari 16:00 - 23:00 pushim nje dite ne jave. Paga eshte 4000 L dhe siguracion i paguar....

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet Ndihmese Banakiere (Astir/ Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere me ose pa ekperience pune Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ...
 • Profesioni: ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet Banakier Turni I Trete(Unaze E Re)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr Adresa:Rruga "Teodor Keko" , Unaze e re....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet Kamarier/e Me Page Shum Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Berber

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke
kerkojm te punesojme nji berber me eksperienc.... fitimi gjysem per gjysem. veglat jan te sallonit....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Motorrist

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Piceri Dario Kerkon te punesoj motorrist, i cili ta kete motorrin e tij. Adresa: Diplomat 2 (Pallati me shigjeta) Pagesa e negociueshme. Te interesuarit te kontaktojn ne Nr.. Ju Faleminderit...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet Kamariere

Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Hotel Pandora kerkon te punesoje nje kamariere. Paga e kenaqshme. Gjuha e huaj perben avntazh. Per me shume info: Numer tel: Email: residence.pandora@gmail.com...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet Kamariere

Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Hotel Pandora kerkon te punesoje nje kamariere. Paga e kenaqshme. Gjuha e huaj perben avantazh. Per me shume info: Nr tel : Email: residencapandora@gmail.com ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Duralumin Zani&Koci kerkon te punesoje punetor per Duralumin dhe Alumin. Eksperienca e punes do te ishte avantazh. Adressa: 3 Deshoret, Yzberisht Nr. Cel ...
 • Profesioni: Duralumin
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kamarier/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamariere me eksperienc pune te meparshme , rroga shum e kenaqur te intersuar te na kontaltojn ne numrin ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkohet Gazetare Online

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kerkohet gazetare me eksperience per portal online. Aplikantja duhet te jete: -Femer dhe banuese ne Tirane -Pa impenjime te tjera karriere -Te dije te shkruaje shume mire dhe pa gabime -Te kete punuar me pare ne median online -Te jete e inte...
 • Profesioni: GAZETARE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Ende i pa punë? Flet mirë dhe zotëron konfidencë te lartë? Do të largohesh nga punët sedentare të zyrave monotone? Kjo është mundësia Jote! Jo e të gjithëve! We are Hiring!! #lookingforajob Dergo CV tende: �property@futureh...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

DVS Market

Rruga Joklin Persi, Astir, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kerkohet punjonjese marketi. Puna eshte me dy turne. Pagese e kenaqshme....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkoj Konsulent Imobilar

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkojm konsulent Imobilare me apo pa Eksperience Kriteret jane : Arsim i larte (ekonomik, marketing, shkenca kompiuterike & komunikimi) - Eksperience pune te ngjashme ne shitje, marketing, real estate - Aftesi komunikuese - Te njoh mire nje...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/02/2020
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Vila SHARD Bar & Lounge Kërkon Guzhinier

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet guzhinier me eksperience ne pjatat e para, supa dhe sallata. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim