agjente 

 Online 544 lexues | 6 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer(me ose pa eksperienc pune) Mosha 18-25 vjece. Orari:15:00-23:00. Paga:26000lek+siguracione Ofro...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Njoftim Pune Per Ekonomiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Njoftim Pune / Ekonomiste Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise. Kualifikimet e kandidates: Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Eko...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 39,200 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ME NORMA . [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkojme Operator Ne Gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Mesuese E Ciklit Te Ulet

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet mesuese e ciklit te ulet per 1 ore ne dite pasdreke , Hene-Premte. Te interesuarit te lutem te kontaktojne ne ....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkojme Personel

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkojme puntor ne sektorin e prodhimit te kartonit. mosha mesatare 25vjec, te shkathet dhe te afte ne pune. personat me eksperience do te vleresohen nga ana e rroges. kontigjenti eshte 3 persona. rroge+siguracion te interesuarit jane te lutur te ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Operator Ne Call Centre Ne Gjuhen Italiane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Firma Trade Consulting keron te punesoje 7 operator djem ne call center ne gjuhen italiane me dhe pa eksperince. Oraret e punes jane 4 / 6 dhe 8 oreshe . Kushte shume te mira. Te intersuarit te kontaktojne ne nr ose email inatravel@hotmail.com duk...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkojme Person Per Menaxhim/pastrim Apartamenti Ne Booking Te Zona E Bllokut.

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkojme person per menaxhim/pastrim apartamenti ne booking te zona e bllokut. ...
 • Profesioni: Pastrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

PARUKERI-ESTETIKË

Rruga Don Bosko Nr 9, pll Vodafone, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
PARUKERI-ESTETIKË "VASI-DONA" kerkon: a) puntore parukerie me eksperuencë. b) puntore per thonj me xhel. Adresa: Rruga "DonBosko". Pll. Vodafone Nr. 9, Tiranë email: aprenga@yahoo.com...
 • Profesioni: Puntore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Piceri Tirona

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Piceri Tirona kerkon te punesoje kamarier, kushte shume te mira pune, te interesuarit te na kontaktojne ne nr e tel. Faleminderit per mirkuptimin....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Ndimes Guxhinjere

Rruga Kajo Karafili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj ndimes guzhinjere te INTERNACIONAL EVENTS HOUSE 1921 , orari 8 orash , 1 her ne jav pushim , te intersuar te na kontaktojn ne numrin +...
 • Profesioni: Ndimse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkojm Kamariere Femer,

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Bar "Harli Caffe" pran Spitalit Amerikan 3 kerkon Kamariere Femer me ose pa eksperienc pune ,eksperienca e punes permban avantazh,paga e kenaqshme + sigurime shoqerore. Nr Kontakti ...
 • Profesioni: Kamariere F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Edukatore Parashkillor

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/10/2019
Kopshti Winnie the Pooh Kerkojme edukatore me diplome parashkollori dhe me eksperience pune deri ne 5 vjet....
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

PUNESIM NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #KERKOHEN: 🍎SHEF KUZHINE 🍎SHEF PER SUSHI 🍎NDIHMES KUZHINIER 🍎PICIER 🍎BARIST 🍎SANITARE 🍎PJATALARESE 🌼🌺🌻 #PUNESIM_I_SHPEJ...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkojme Picajol, Kuzhinier ,Kamarjer Banakjer Pastruese

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
LaKolina kerkon PICAJOL, Kuzhinier, kamarjer banakjer dhe Sanitare. Te interesuarit kontakt sa me shpejt per te filluar pune kete jave. ‭‬ ...

Kerkojme Agent Forex Italisht

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Duhet te plotesoje keto kushte: 1-Te jet formal 2-Veshje serioze te paraqitshme 3-I gatshem te punoj ne shtepin personale apo zyra personale. 4-Bashkpunues ne objektivat e grupit. Kontakto ne Ose dergo Cv ne edisongjekarekrutime@gmail....
 • Profesioni: REKRUTUES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Ofrohet Pune Per Banakier/e

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet pune per banakier/e me eksperience, ambjent familjar....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punetor duralumini. Eksperienca do te ishte avantazh. Adresa 3 deshmoret,Yzberisht . Nr cel ...
 • Profesioni: Punetor duralumini
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kërkohet Një Përkthyes/e Per Gjuhet Gjermanisht Dhe Anglisht

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/11/2019
Kërkojmë të punësojmë PERKTHYESE për gjuhët: Gjermanisht, Frengjisht, Anglisht pranë “STUDIO PERKTHIMI ALIDA”, pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Tiranē. Aplikantet duhet të plotësojnë këto kritere: 1. Tē jenë të d...
 • Profesioni: Perkthyese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Usta Fasada Alumini

Rruga e Re, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkoj Usta Fasadash Duralumini, kushte te mira pune me nje page te kenaqshme plus siguracionet. Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ...
 • Profesioni: Usta Fasada Alumini
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/11/2019
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer(me ose pa eksperienc pune) Mosha 18-25 vjece. Orari:15:00-23:00. Paga:26000lek+siguracione Ofro...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkojme Elektricist

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:40,000 Leke
kerkojme elektricist me eksperjence ne pune, mosha mesatare 40 vjec, te kete njohuri ne fushen e industrise dhe prodhimit industrial. te interesuarit jane te lutur te paraqiten prane zyrave ku dhe do te fliten detajet e punes....
 • Profesioni: elektricist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Agjente Per Trading Online

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Rekrutuesi AL kerkon te inseroje 50 agjente te gjuhes italiane ne pozicionin Conversion . Aplikantet duhet te kene njohuri mbi mesataren te gjuhes. Disponibilitet Full - Time . Eksperince te meparshme pune ne gjuhen Italiane. Ne garantojme : Rr...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkohet Kamarier Me Ose Pa Eksperienc Pune

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar porta kerkon te punsoj kamarier /m ose f me ose pa eksperienc pune kushte shum te mira pune paga e kenaqshne plus siguracione te interesuar te kontaktojn ne nr ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Day Off Kids Kerkon Punonjese Per Kendin E Lojrave.

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Day Off Kids kerkon punonjese per kendin e lojrave. Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete bashkepunuese me stafin. Te kete deshire te punoje me femijet. Te jete sistematike. Mosha e preferuar 20-30 vjec. Te interesuarat te kontaktojne...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Banakier/e

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj banakier/e me eksperience pune.Siguracione ,kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme.Kontakt ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Looking For Exceptional English Speakers!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/11/2019
Do you speak great English? Are you Young? Expressive? Full of Energy and Passion? YES? That is why we are looking for you! Please send your CV at sara@belfastcapital.net and we will get back to you with an exceptional work proposal. ...
 • Profesioni: Telemarketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkohet Banakiere- Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
Kerkohet nje vajze kamariere - banakiere , te jete e afte per te dyja pozicionet,te jete e komunikueshme , mosha jo me shume se 25vjec , te jete fleksibel me orarin ,te dije mire banakun, adresa ne fillim te rr elbasanit bar-kafe-juce bar. 2 here n...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET SHITESE

Toptani Center, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Minus 417 kompani e cila operon ne fushen e kozmetikes kerkon te zgjeroje stafin me shitese. Pergjegjesite: Te siguroj nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve Te zoteroje principet baze mbi shitjen dhe sherbimin ndaj klientit Te k...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Bar Aresi

mbrapa ambulances nr9, Tirane Pagesa:15,000 Leke
kerkoj urgjent kamrrjer ose kamarrjere per lokal ...
 • Profesioni: kamarrjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim