banakiere 

 Online 384 lexues | 10 njoftime ne pritje

Dini Mire Nje Gjuhe Te Huaj ?

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkohen operatore ne gjuhen italiane, gjermane , dhe spanjolle Nese jeni ambicioz , dinamik , me ose pa eksperience pune dhe anglisht vetem me eksperience pune..nese njihni mire nje nga gjuhet e mesiperme per ty eshte mundesia e duhur per te p...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
📣Kompania FOREX TRADE kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇩🇪 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Gjermane 🇩🇪 •Te kete eksperience ne kete fush...

CALL CENTER - SKY OFFICE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Sky Office nje kompani me eksperience ne fushen e telekomunikacionit kerkon : Operatore ne gjuhen italiane dhe spanjolle dhe greke me eksperience . Orari i punes 10-19:00 dhe e shtune e djela pushim . Te interesuarit te kontaktojne ne : ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Sha, Rruga Hysen Zeqo, Ballsh, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣 👉Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per pune - te keni qel...

Kerkohen Operator Gjermanishte

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
📣 Flet Gjermanishte? Beje zgjedhjen tende tani ! Kerkohet operator te gjuhes Gjermane . 👉Kriteret e kandidatit : ✅Te kete aftesi te mira komunikuese, te jete bashkpunues ne grup, te kete seriozitet ne pune ,ambicie dhe vendosmeri...

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cfare ju duhet : - Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70 000(Brut...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puno Me Real Deal Dhe Fito Deri Ne 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal ka dy vende te lira per Agjent Imobiliar Bashkohu me skuadren me te suksesshme ne industrine imobiljare dhe fito shume Leke. Ekipi yne perbehet nga 10 agjente me pervoje dhe ti ke nga kush meson. Nese ke eksperience te meparshme ne shit...

Bar Restorant Pizzeri ENIGMA Kerkon Te Punesoje Krye Kamarier Dhe Kuzhinier

Himare, Vlore Me Marreveshje
Bar Restorant Pizzeri ENIGMA ne qender te Himares Kerkon te punesoje : Krye kamarier -Te jete me eksperience pune te meparshme. -Te dije anglisht. -Te kete njohuri per servirjen e peshkut dhe sherbimin e verave. Paga : Baze + bo...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Si Drejtor Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Astoria Group is looking for candidates for an open positions as Marketing Director for different marketing campaigns in campaign with products and services in various industries like e-commerce, entertainment media production and programming. ...

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX 🇮🇹

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania lider FOREX ne treg kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇮🇹 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane 🇮🇹 •Te kete eksperience ...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Jeni te lodhur duke punuar me orare te zgjatura dhe perseri nuk po arrini nje page te kenaqeshme? Flisni gjithmone me te njejtet kliente dhe nuk arrini kurre te kapni bonuset e vendosur nga kompania? Tek ne do gjeni kliente te interesuar dhe te gats...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
VOBEM.COM, platforma me e re e rezervimeve ne Shqiperi eshte ne kerkim te nje Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete pozicion ti do te kontaktosh me hotelet Shqiptare ne menyre qe te ndihmosh klientet te rezervojne pushimet e tyre. Ind...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Fs Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Angleze, Italiane,Gjermane dhe Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Angleze/Italiane/Gjermane/Spanjolle ;...

Fai La Scelta Giusta ?? Scegli 3UP

Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
3UP e' Alla Ricerca Di Team Leader per la campagna Luce Gas . -Cerchiamo operator/e Per La Campagna Luce e Gas & Telecom Italia. Offriamo: - Pagamento fino a 500 lek/ora per operator/e - Bonus variabili - Buona conoscenza della lingua ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir , Tirane Me Marreveshje
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj: -Ekonomist/e -Magazinier 👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa:Astir, Titane ...

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣 ✅BARISTE 🔔KRITERET: 👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE 👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE J...
 • Profesioni: BARISTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Ende i pa punë? Flet mirë dhe zotëron konfidencë te lartë? Do të largohesh nga punët sedentare të zyrave monotone? Kjo është mundësia Jote! Jo e të gjithëve! We are Hiring!! #lookingforajob Dergo CV tende: �property@futureh...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Sanitare

Himarë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/07/2020
👉 Hotel Restorante ne Himare Kerkon Staf: -Sanitare -👉Kriteret e kandidatit : -Te jete jete e komunikueshme. - Te permbushe objektivat e percaktuara 👉Ofrojme : -Page te kenaqshme -Akomodimim i siguruar nga Hoteli (...

PATISSERIE FRANCAISE KERKON SHITESE

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/08/2020
PATISSERIE FRANCAISE KERKON TE PUNESOI: SHITESE VETEM PER DITET E DIELAVE KRITERET TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIVE DHE ORATORE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE P...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

100 Grade Bar&Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/08/2020
100 Grade Bar&Lounge kerkon te punesoje: -Kamarier ose Kamariere -Banakier ose Banakiere Kriteret e kandidatit : -Te jete me ose pa eksperience pune te meparshme. -Per presonat me eksperience pune te meparshme ofrojme page te kena...

Ofrojmë Vend Pune, SOCIAL MEDIA SPECIALIST (E-COMMERCE)

Don Bosko, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Ofrojmë vend pune, SOCIAL MEDIA SPECIALIST (E-COMMERCE) Travel One kërkon persona të specializuar në krijimin e fushatave të marketingut në rrjetet sociale, (Social Marketing), Instagram, Facebook. Kusht i domosdoshëm është puna në grup...

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar Per Zyrat Tona Ne Zonen E Liqenit Te Thate.

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Po kerkon me shume se thjesht nje pune? 🤔 Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? WE ARE HIRING 🎯 📣 Aplikoni tani per t'u bere pjese e Kompanise Imobiliare me te madhe Shqiptare ! Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfide...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Cfare ju duhet : - Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70 000(Brut...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/08/2020
Fast Food Goni's kerkon: - Kamariere Kriteret : Te jete me eksperenc pune. Te jete e afte te perballoj fluksin e punes. Pagesa 300 mij leke te vjetra+ siguracione Adresa: Rruga e Elbasanit perball ish Shtat Xhuxhat ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

ENGLISH DEGREE

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kompani italiane qe po hap nje deg të re në Tiranë, është në kërkim të një të diplomuari në anglisht për menaxhimin e kontakteve me klientë dhe departamente jashtë vendit (kryesisht Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Kërkohet njo...
 • Profesioni: full time job
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist

Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan, Tirane Pagesa:30,000 Leke
📣Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist📣 👉te jete i pajisur me patent 👉paga 300 mije leke 📍Adresa: Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Bar Restorant Shkalla Tujanit Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Restorant Shkalla Tujanit kerkon : -Zgarist -Ndihmes kuzhinier -Kamarier Kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune. Ofrojme : -Pagesa te kanqshme + siguracione -Transporti i siguruar Adresa: Kilomatri i 7 i Rrug...

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Krali Masazh Kerkon Masazhjere Ne Tirane Dhe Ne Durres

Tiranë, Albania, Durres Me Marreveshje
Krali Masazh ne qytetin e Durresit kerkon te punesoje : Masazhjere Tek Krali Masazh do te gjeni ambjente mjafte komode dhe teper relakuese. Ofrojme paga te kenaqshme dhe kushte te mira pune ....
 • Profesioni: Masazhjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Kamarier(Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier me ekperience pune. Adresa:Rruga:"Teodor Keko", Unaze e re, Tirane....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Danimarke Punesim Ne Agrokulture Per Studente Dhe Te Diplomuar

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
#INTERSHIP_NE_DANIMARKE🇩🇰🇩🇰🇩🇰 #PUNESIM_NE_AGROKULTURE #KONTRATE_1_VJECARE😊😊 KOMPANIA GARANTON: 🏠 - AKOMODIM. ✍️ - DOKUMENTACIONIN. 🧾 - LEJE PUNE. 📋 - SIGURIMIN SHENDETESOR. 🛤 - PUSHIME TE PAGUARA. ...
 • Profesioni: Agriculture
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIER/E -SANITARE -ND/BANAKIERE -KAMARIERE Adresa prane gjykates tek ish ekspozita...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔Bar Gold Kerkon Kamarier Dhe Banakier

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Gold kerkon : ✅Kamarier ✅Banakier -Preferohet te jete me eksperience pune. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa : Rruga Sadik Petrela, prane Clab Venus. ...

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣 👉Ne gjuhen: ✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪 👉Kriteret e kandidatit : ✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mi...

Convenience Store 7 Eshte Ne Kerkim Te Nje Shiteseje Me Eksperience

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Convenience Store 7 eshte ne kerkim te nje shiteseje me eksperience. Te kete njohuri ne programet baze te microsoft office. Detyrat qe duhet te kryeje jane: rimbushjet elektronike, pagesave e faturave, shitje te produkteve te ndryshme tobacco. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjente Telefonike Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane Dhe Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
KUR TE VJEN NJE MUNDESI ME E MIRE, MOS HEZITO TA KAPESH ! Po kerkojme operatore per gjuhen GJERMANE, SPANJOLLE dhe ITALIANE! Kusht i domosdoshem: -Njohuri minimalisht mesatare te nje prej gjuheve te mesiperme. -Eksperienca e meparshme perben ...

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Sanitare

Himarë, Albania, Vlore Me Marreveshje
👉 Hotel Restorante ne Himare Kerkon Staf: -Sanitare -👉Kriteret e kandidatit : -Te jete jete e komunikueshme. - Te permbushe objektivat e percaktuara 👉Ofrojme : -Page te kenaqshme -Akomodimim i siguruar nga Hoteli (...

Pozicione Te Lira Ne Profilin Forex

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Aegon Holding po kerkon risorse per pozicionet e meposhtme (foles te gjuhes greke, spanjolle, gjermane ose italiane): - Broker - Sales - Retention - C.T Ofrohet: - Pagesa nga me te lartat ne treg, baze + bonuse - Mundesi rritjeje profes...
 • Profesioni: Forex Jobs
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Tirane, Kerkohen Broker, Sales, Retention, C.T Ne Gjuhen Italiane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: Broker, Sales, Retention, C.T me kohe te plote per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korr...
 • Profesioni: Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

BAR SNACK MON AMI KERKON STAF

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) SANITARE KRITERET TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE TE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE TE J...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 500 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PIZZERI SEV7EN KERKON STAF

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
PICERI SEV7EN KERKON TE PUNESOI: PICAJOL NDIHMESE BANAKU KRITERET: ~PICAJOL TE JETE I GATESHEM TE PUNOI TURNI I DYTE TE JETE EKSPERT NE BERJEN E PICAVE TE KETE PUNUAR NE DISA VENDE NE KETE FUSHE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN ...

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/08/2020
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer) Kamariere( femer) Kriteret e kandidatit : Te kene eksperience te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet n...

KOMPLEKSI DINE KERKON STAF

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
KOMPLEKSI DINE KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) KAMARIER MOTORRIST KREPIER KRITERET KAMARIERE TE DIJE TE PERMBUSH DHE PUNEN E BANAKIERES PER SHKAK TE FLUKSIT TE PAKET NE PUNE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE ...
 • Profesioni: KERKOHET STAF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Ofroj Vend Pune Per Kamarjere (F) Me Eksperienc Pune.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
ILlegal bar ofron vend pune per kamarjere (F) me eksperienc pune. Pagesa me marreveshje. Adresa:Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per informacion kontaktoni : ..........
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Kerkohet BANAKIERE

Vasil Shanto, ngjitur me Hotel Diplomat 2 , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe Riena kerkon te punesoje Banakiere (Femer) per turnin e pare. Page e kenaqshme+siguracione. Adresa: Ngjitur me Hotel Diplomat 2, Poshte Vasil Shantos. CEL: ...
 • Profesioni: BanakierE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

KERKOHEN KAMARIERE DHE HOSTES

Pedonalja Himare, Himare Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
BOCCA LOUNGE HIMARE KERKON TE PUNESOJE PER SEZONIN TURISTIK VAJZA KAMIERE DHE HOSTES. PAGESA SHUME TE MIRA DHE TE GJITHA TE PERFSHIRA....
 • Profesioni: KAMARIERE HOSTES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Kerkoj Sekretare

Rruga Abdi Bej Toptani, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Punonjësja do të merret me: organizimin e aktiviteteve të përditshme të zyres, mbikëqyrjen e detyrave administrative, rishikim dhe sistemim te dokumentacionit, perditesimin e rrjeteve sociale, menaxhimin e thirrjeve telefonike si dhe organizi...
 • Profesioni: Sekretare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

BAR KREPERI PICERI 'SYRI' KERKON KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR KREPERI PICERI SYRI KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET TE KETE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE POZITIV DHE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR KREPERI PICERI S...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist

Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan, Tirane 30,000 Leke
📣Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist📣 👉te jete i pajisur me patent 👉paga 300 mije leke 📍Adresa: Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Neri Caffe Kerkon Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Neri Caffe Kerkon Kamarier Kriteret e kandidatit: Te jete me eksperienc pune Ofrojme: Page e kenaqeshme +bakshishe+siguracione Adresa: Rruga 5 Maj tek Concord Center ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Piceri Kleri Kerkon Picier, Fast Food-ier, Motorrist

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : - Picier -Fast Food-ier -Motorrist Preferohet te jene me eksperience pune te meparshme Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, pallati 15...

100 Grade Bar&Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
100 Grade Bar&Lounge kerkon te punesoje: -Kamarier ose Kamariere -Banakier ose Banakiere Kriteret e kandidatit : -Te jete me ose pa eksperience pune te meparshme. -Per presonat me eksperience pune te meparshme ofrojme page te kena...

DUA COFFEESHOP KERKON KAMARIER

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
DUA COFFEESHOP KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET ~TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE ~TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET ~TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE ~TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE ~TE DIJE TE MENAXH...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FLAER FOOD & DRINK KERKON MOTORRIST

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FLAER FOOD & DRINK KERKON TE PUNESOI: MOTORRIST KRITERET TE KETE MOTORRIN PERSONAL TE JETE I PAISUR ME PATENT TE DIJE DISA ZONA TE BYRRYLIT TE JETE I KOMUNIKUESHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE AD...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Sunrise Hotel, Bar&Restorante Kerkon Kamariere, Sanitare, Picajol

Orikum, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Sunrise Hotel, Bar&Restorante kerkon te punesoje 📣 ✅Kamariere ( femer ) ✅ Sanitare ✅ Picajol 👉Kriteret e Kandidatit : -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektivat e punes. 👉Ofrojme pag...

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer) Kamariere( femer) Kriteret e kandidatit : Te kene eksperience te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet n...

📣Special Souvlaki Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere (F)

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Special Souvlaki kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere femer 👉 me eksperience pune, 👉turni i dyte, ✅Kushte shume te mira pune 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 📍Adresa: Myslym Shyre, Nikolla Lena...

Grill Hause Kerkon Te Punesoje Fast Food-ier

Dhërmi, Albania, Vlore 60,000 Leke
📣Grill Hause Martino kerkon te punesoje 📣 ✅Fast Food-ier 👉Kriteret e Kandidatit : -Te kete eksperience pune te meparshme ( Specialiste i fushes). - Te di mire mbeshtjelljen e sufllaqes 👉Ofrojme: -Pagen Baze 60.000 mij...
 • Profesioni: Fastfood-ier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPLEKSI DINE KERKON STAF

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPLEKSI DINE KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) KAMARIER MOTORRIST KREPIER KRITERET KAMARIERE TE DIJE TE PERMBUSH DHE PUNEN E BANAKIERES PER SHKAK TE FLUKSIT TE PAKET NE PUNE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE ...
 • Profesioni: KERKOHET STAF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Gjermane Dhe Italiane Ne Durres

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para!📣 Nese flet rrjedhshem ne gjuhen ITALIANE ose GJERMANE , nxito te kontaktosh! 👉Kriteret e kanidatit : -Te jete njohes i gjuhes Italiane ose Gjermane 🇩🇪 🇮...

PATISSERIE FRANCAISE KERKON SHITESE

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
PATISSERIE FRANCAISE KERKON TE PUNESOI: SHITESE VETEM PER DITET E DIELAVE KRITERET TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIVE DHE ORATORE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE P...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rada Bar Kerkon Banakier Dhe Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Rada Bar Kerkon te punesoj : -Banakier dhe Kamarier Kriteret e kandidatit : -Te jene me eksperience pune te meparshme -Mosha preferohet mbi 22 vjec Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord C...

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Goni's kerkon: - Kamariere Kriteret : Te jete me eksperenc pune. Te jete e afte te perballoj fluksin e punes. Pagesa 300 mij leke te vjetra+ siguracione Adresa: Rruga e Elbasanit perball ish Shtat Xhuxhat ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PIZZA KING HALLALL KERKON PICAJOL

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
PIZZA KING HALLALL KERKON TE PUNESOI: PICAJOL KRITERET TE KETE EKPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE I GATESHEM TE PUNOI ME TURNE PIZZA KING HALLALL ...
 • Profesioni: PICAJOL
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Sallon Estetike Lola Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Manikyr Pedikyr💅

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sallon Estetike Lola kerkon te punesoje Estetiste per manikyr pedikyr💅 👉Kandidatja duhet te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience pune 📍Adresa: Rruga Mine Peza ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR KREPERI PICERI 'SYRI' KERKON KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/08/2020
BAR KREPERI PICERI SYRI KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET TE KETE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE POZITIV DHE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR KREPERI PICERI S...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Neri Caffe Kerkon Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/08/2020
Neri Caffe Kerkon Kamarier Kriteret e kandidatit: Te jete me eksperienc pune Ofrojme: Page e kenaqeshme +bakshishe+siguracione Adresa: Rruga 5 Maj tek Concord Center ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Kerkojme Operatore Telefonike Per Fushata Marketingu Ne Italisht, Anglisht,Spanjisht Dhe Gjermanisht

Rruga Don Bosko, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/04/2020
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht dhe Gjermanisht! 👨*💼 *Kerkojme Disponueshmeri Full Time! *Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences te kandidatit + sistem bonusi progresive! 💰 ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Financiere (F)

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Kompania Globe, e krijuar ne vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve me te mira nderkombetare me Çelesin e suksesit “ Stafin e perkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

G.S.E SECURITY Kerkon Të Punësojë Operator Salle

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/04/2020
Njoftim per Operator Salle G.S.E Security kërkon të punësojë Operator për Sallë Operative Kandidatët preferohet të jenë të pajisur me liçencë dhe patentë. Përparësi i jepet personave me eksperiencë ushtarake apo policore. Pa...
 • Profesioni: operator salle
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 09/07/2020

Caffe Polis Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Caffe Polis kerkon te punesoje : -Kamarier/e -Banakier/e -Sanitare Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Rruga Bardhyl...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Vivien Kondor London Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Vivien Kondor London Bar kerkon te punesoje: Kamariere (femer) Banakiere (femer) Kriteret e Kandidatit: Te kene eksperienc pune te meparshme Te jete e perkushtuar ne pune Te jete nje punonjes me integritet, te jete pozitive, e sj...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operatore Ne Gjuhen Italiane📣

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, 🤩kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare qe dine gjuhen italiane.📣 👉 -Eksperienca e meparshme ne call center perber avan...

Konsulent Imobiliar

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2021
Future Home Real Estate, Sa e do rrogen vendose TI. Future Home Real Estate po rekruton Agjent Imobiliar. Je energjik dhe ambicioz! Pika jote e forte eshte komunikimi me njerezit! Te pelqen te sfidosh veten! Bashkohu me Agjensin Imobiliare me t...

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Sha, Rruga Hysen Zeqo, Ballsh, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/08/2020
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣 👉Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per pune - te keni qel...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim