đŸ“£Restorant Fishop kerkon te punesoje Hostess Tirane

Oferta Vende Pune Data: 08/02/2021 21:05 Post Id: 236058


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Hostess
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 3861

đŸ“£Restorant Fishop kerkon te punesoje Hostess

Kriteret e kandidatit:

- Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme.

- Te tregojne seriozitet ne pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

đŸ‘‰Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Adresa : Pjeter Budi, Tirane