Trade Consulting call center kerkon 25 Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 01/11/2020 20:45 Post Id: 261488


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator Italishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 1155

📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti

👉Kriteret:
〽️ Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate.
🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane.
🇮🇹 Niveli i gjuhes ne komunikim minimum B2.
👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.
⏰ Disponibilitet per te punuar part - time, orari 09.30 me 13.00 ose 14 me 18.
🗣 Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

👉Ofrohet:
▪️ Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.
✨Ambient pune komod dhe staf motivues.
👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Rruga 5 Maj,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 18:01