🔈 Vend i lire pune : KONSULENT/MENAXHER SHITJE Tirane

Oferta Vende Pune Data: 31/03/2021 13:14 Post Id: 317479


extra info
Pagesa 450 Euro
Pozicioni Konsulent/menaxher shitje
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 1832

🔈Kompania Gjermane lider ne shitje direkte ofron vende pune KONSULENT/MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit .

👉Me/pa eksperience ne kete fushe.
👉Mjafton te dispononi patente & makine.
👉Kane perparesi CIFTET .
👉Paga e kenaqshme duke filluar 450Euro.
👉Puna ofrohet PART TIME& FULL TIME .

📲Te interesuarit mund te kontaktojne ose te dergojne te dhenat ne WhatsApp .
Afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 13:12