Punesim i menjehershem Part Time Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 26/05/2019 14:35

Immediate Employment Part Time

Call-it offers jobs for 50 operators for people who are familiar with Italian.

We provide you with timeliness and correct payment.
(Base page + contract 25 € + bonuses 20 €)

Address: Rruga Elbasanit, opposite to 7 jewels, (at the branch of the Treasury Branch), Tirana
Cel WhatsApp: +355 699588328
E-mail: callitshpk@gmail.com

Welcome!


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore Telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania
Lexime 8777

Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane.

Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese.
(Page baze+kontrata 25Euro+bonuse 20Euro)

Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, (ne krahe te Deges se Thesarit), Tirane
Cel/WhatsApp: +355/
E-mail: callitshpk@gmail.com

Ju mirepresim!


Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2019 14:20