Operatore Call Center Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 02/06/2019 19:16

40,000 Leke

  • Operatore Call Center

Callcenter Premium Requires 50 Italian and Spanish Operator

Do you speak German Italian Spanish
Do you have good communication skills
Search to hire call center operators
required:
➖Learning of language at a very good level.
➖Experience work
Hiring:
➖Computer work
➖High payments (fixed + bonuses)
➖ Daily, weekly and monthly bills
➖Trained and paid
➖Take breaks
➖ Send CVs in Inbox premiumservicestr@gmail.com
Whats App: 0698085155 Cel: 0698085155
We welcome you!


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 12984

Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰

Nese PO, ke gjetur vendin e duhur!

Cfare kerkojme:
• Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht
• Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur;
• Te jete ne gjendje per te punuar ne grup;
• I gatshem per te punuar me kohe te plote;
• Pervoja te meparshme ne telemarketing perbejne avantazh.
Cfare Ofrojme:
• Mjedis te kendshem pune: zyre komode dhe ambjent rinor;
• Pagese shume te kenaqshme: page fikse e nje niveli te larte + bonus sipas performances;
• Mbeshtetje profesionale nga koleget dhe eproret;
• Program per permiresimin e vazhdueshem te njohurive profesionale;
• Mundesi rritjeje profesionale;

Per te aplikuar na kontakto ne numrin e telefonit ose dergo CV tende ne premiumservicetr@gmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2019 18:57