Kerkojme Baby-sitter Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

800 Euro

Looking for Baby-sitter

Looking for Baby-sitter. We are a family from Kosovo and we live in France and are looking for a baby sitter to take care of our 8 year old baby. We are a quiet family of very simple to understand, anyone who wants to work with us will find it easy to adapt. The salary we offer is 800 €.
0033758531159


Pagesa 800 Euro
Pozicioni Baby-sitter
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie
Lexime 5665

Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek neve do ta kete shume te lehte per tu pershtature. Rroga qe ofrojme eshte 800Euro.