shofer furgoni 3.5T per shperndarje malli ne Tirane dhe rrethe Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 26/05/2020 23:31

3.5T van for distribution in Tirana and districts

Furniture factory requires driver for 3.5ton wagon. even with the B patent.

The person concerned must have experience in driving the van. Ages 24 - 35. Satisfactory salary

Address: 100 meters before the roundabout of "TV KLAN" street "Marie Kraja" former pipe company. Porcelain. Tirana

tel. 067 200 1180


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni shofer
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania
Lexime 13760

Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B.

Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme

Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane

tel.
Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2024 15:02