FAMED Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🍸 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 20:15 Post Id: 143146

FAMED Lounge Bar requires Astir or Don Bosko bartender assistance

FAMED Lounge Bar requires bartender assistants with or without work experience.


Those interested should contact you


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
Lexime 7166

FAMED Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🍸

👉Kriteret e aplikantit:

▪️ Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme.
▪️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.
▪️ Te jene etike dhe te shfaqin integritet.

👉Ofrojme kushte te mira opune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Sheshi Willson, Tirane