Mobileri Trilenio Kerkon te punesoje Mobilier dhe Marangoz 🚪⚒ Tirane

Oferta Vende Pune Data: 17/10/2020 08:33 Post Id: 253626


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mobilier, Marangoz
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Mullet, Albania
Lexime 333

Moblieri trilenio kerkon te punesoje:

- Mobilier

-Marangoz

Kriteret e aolikuesit:

✅Te jene me eksperience pune te meparshme ne kete sektor.

✅Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Mullet, Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 19/10/2020 12:51