Kompania Gjermane “LIBREX” kerkon te punesoje Agjente Shitjesh ne Terren Durres

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 22:17 Post Id: 260921


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Shitjesh ne Terren
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 636

🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES.

👉🏻 Kriteret e aplikantit:

▪️ Te posedoni automjete 🚗

▪️ Preferohet grup mosha mbi 20 vjec ose nga 20-40 vjec. 👥

▪️ Kane perparesi ciftet 👥

👉🏻 Ofrojme:

🗒Kushte te mira pune.

💶 Pagesa dhe bonuse me standarte europinane.

📲 Kontaktoni ne numrin e kontaktit:

📍Adresa: Bulevardi Dyrrah, Durres
Afati i fundit i aplikimit: 09/11/2020 16:47