Kerkohet te punesohet Rrobaqepese🧶 🧵 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 19:43 Post Id: 263058


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Rrobaqepese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 314

🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese

👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti:

🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve.

🧶 Eksperience ne fasoneri.

🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenqshme.

📍Adresa : Myslym Shyri, Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 16/11/2020 11:43