KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 20:00 Post Id: 263479

50,000 Leke

  • KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Menaxher Shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania
Lexime 473

🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!

👉🏻Kriteret e aplikantit:

⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time.

🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.

👤 Preferohet grup mosha 20-40 vjec.

👤 Aplikanti duhet te jete etike dhe te paraqese integritet.

👉🏻 Ofrojme:

🗒Kushte te mira pune.

💶 Pagesa dhe bonuse me standarte europinane.

💶Pagesa baze 50000 leke te reja + perqindje %

☑️Fitime te pakufuzuara, bonuse javore dhe mujore!

📲 Nxitoni te kontaktoni!
Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2020 12:58