JUNIOR SALES ITALISHT Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 18:38 Post Id: 267026


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni Call center
Arsimi Profesionale
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania
Lexime 8248

Pershendetje!
Jemi nje zyre e njohur qe po operon mbi 3 vite ne treg dhe po kerkojme te zgjerohemi me operatore BROKER junior ne gjuhen italiane.

Kriteret e vetme qe kerkohen eshte te jeni njohes i mire i gjuhes italiane dhe te keni eksperience ne call center.

Per te gjithe ata qe mund te kene dhe angazhime te tjera perpos punes ne ju ofrojme dhe part time.

Per me shume informacion na kontaktoni ne
Afati i fundit i aplikimit: 07/12/2021 13:21