call center gjermanisht ne tirane 

 Online 401 lexues | 4 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN ITALIANE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE KENE EKSPERIENCE NE KETO FUSHA ...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Bar Belmondo kerkon kamarier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 25000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Kamarier/e

Kompleksi Nobis, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kerkohet kamarier/e , me eksperienc pune. Duhet t jet i disponushem vetem per turn t pare. Paga e kendshme. Ambient shume i mire. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Profesionistë Në Fushën E Estetikës

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Sallon prestigjoz në kryeqytet, kërkon : 1. Estetistet thonjtë me eksperiencë ( turnin e dytë 13:00-21:00 apo part-time 17:00-21:00) 2. Estetistet specializuar në trajtime fytyrë, trupi 3. Masaggiatrice /fizioterapiste Paghese shum e kn...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Restorant Kaon Ofron Vend Pune

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Kaon Brewhouse po kerkon nje punonjese per ne banak . Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2024
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. Provoni nje eksperienc te re tek Dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 ...

Kerkojme Banakiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/11/2019
Kerkojme banakiere me eksperienc pune..kushte shum te mira pune..puna me turne..adresa prane qendres cocord Tirane...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Dumrea Kerkon Shitese Me Eksperienc.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/05/2022
Kerkoj shitese te paraqitshme ne moshen 18-35 vjece. Paga 25000 mij leke vec nga keto puntorit i ofrohen dhe sigurimet te paguara.Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re ura e selites. Kontakti : ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Picier Me Eksperienc Pune

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm Picier me eksperienc pune kushte shume te mira pune ....
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine.

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine,te kete punuar me perpara....

KERKOHEN VAJZA OPERATORE KAZINOJE ONLINE NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
🗣 #PUNESIM_NE_MALTA 🌐 👋👋🔥🔥 🌸#KERKOHEN_OPERATORE_ONLINE_NE_KAZINO🌼 #APLIKANTE_VAJZA!🌼 #APLIKO_DHE_PUNESOHU ✔️💰💰💰💰 🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸 ___________...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Belmondo kerkon kamarier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 25000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_BRUTO #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresi...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Mundesi E Menjehershme Punsimi

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Mundesi e menjehershme punsimi. Kerkoi Puntor/e Dhe 1 sanitare Paga mjaft e mir ...
 • Profesioni: Pune te ndryshme
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

APERTURA ITALISHT

Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 12/01/2019
Jeni lodhur duke punuar brokera të palicencuar? Jeni lodhur duke punuar me kliente të vjetër? Jeni lodhur me pagesa minimaliste? Jeni lodhur duke eksperimentuar? Keni nevojë për stabilitet dhe vizion? • Broker i licencuar ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

Kerkohet Shitese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Furre buke "Koleci" kerkon shitese. Puna me turne, orari 06:00-14:00 dhe 14:00-22:00. Page e kenaqshme plus siguracionet e perfshira. Adresa ne astir 50 metra mbrapa bar artistit....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Staff

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:266 Euro Afati i Aplikimit: 29/12/2019
Qendra estetike italiane Beauty Laser kerkon te punesoje staff per piken ne Tirane.Ofrohet trajnim FALAS rreth punes, rroge baze plus bonuse. Kerkohet vullnet ne pune, aftesi per komunikim efektiv dhe deshire te punohet me objektiva. Preferohet mosh...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Banakier/Banakiere

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Hotel Vilaa 22 ofron vend te lire pune per pozicionin e banakierit / banakieres. Te kete eksperience pune, kerkohet te jete nga mosha 25 deri 40 vjecare. Paga eshte e kenaqeshme . Per me shume kontaktoni ; + ...

Ofroj Vend Pune Shitese

Perballe Policise bashkiake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Rrjeti i dyqaneve celular.al kerkon te punesoje shitese. Kriteret: Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese. Te kete Aftesi te shkelqyera prezantuese. Te kete aftesi negociuese dhe bindese. Te kete njohuri kompjuterike te pergjithshem . Flek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Magazinier

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2019
AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shum...
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne...

Bojaxhi Druri

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkohet bojaxhi per porta, te kete deshire te punoj e dhe jo humbje kohe. Me eksperience. ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Banakier/e Me Page 34000 Leke + Siguracione Te Paguara!

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:34,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kërkohet Ndihmëse Kuzhiniere

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/12/2019
Puna eshte me turne: turni i pare 07:00-15:00 turni i dyte 13:00-21:00 Nje dite pushim ne jave dhe page e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit. ...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Banakier/e Turni i 3-te Kamarier/e. ...

Krepier/Krepiere

Rruga Barrikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Creperia Marco Polo Kerkon te punesoj krepier ose krepiere me eksperience.Paga dhe kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim deri ne 330 LEK/ORA per LUCE/GAS dhe 350...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim