OFERTE PUNESIMI Tirane

Oferta Vende Pune Data: 25/02/2021 13:13 Post Id: 273807


extra info
Pagesa 400 Euro
Pozicioni MENAXHER SHITJESH
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania
Lexime 12780

KOMPANIA JONE LIDER NE TREG PREJ 15 VITESH , ZGJERON STAFIN.
NQS KERKON TE ARDHURA ME TE MIRA , KERKON NJE VEND KOMOD PUNE DHE MUNDESI PER TE BER KARRIER DERGO NJE CV DHE LER NJE INTERVISTE.
PAGESA ME RROGE BAZ OSE ME % VENDOS TI SIPAS KUSHTEVE TE TUA.
DERGO MESAZH NE WHATSUP
Afati i fundit i aplikimit: 10/03/2021 12:44