RETENTION AGENT !!! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 16:23 Post Id: 296813


extra info
Pagesa 3,000 Euro
Pozicioni Agjenta Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 3828

Cashiers Pro Sh.p.k

Pozicioni- RETENTION (me eksperience)
Mosha-Mbi 18 vjec
Paga 3000 euro
Orari-  Full Time 🕑
10:00-14:00
15:00-19:00
Zona-Blloku
  
-Njohuri te gjuhes
-Fleksibilitet
-Energji pozitive-BONUSE ditore,javore dhe mujore💶
-Rritje profesionale  e shpejte bazuar ne performancen e punes📈
-Ambjent profesional dhe dinamik
-Fundjava eshte e jotja🎉

Kontaktoni: