Eat Me Fast Food kerkon te punesoje fast foodier dhe motorrist Tirane

Oferta Vende Pune Data: 24/02/2021 10:56 Post Id: 298472


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist Fasfoodier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania
Lexime 266

Eat Me fastfood kerkon te punesoje:

-fast foodier

-motorrist me motorrin e kompanise

✅Kriteret e punes:

-te kene eksperience te meparshme pune

-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet

-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

Afati i fundit i aplikimit: 29/02/2021 17:28