Ali Baba kerkon te punesoje motorrist Tirane

Oferta Vende Pune Data: 10/04/2021 14:53 Post Id: 324204


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 119

Ali Baba kerkon te punesoje motorrist .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Me motorrin e vet.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.📍Adresa : Rruga e Kavajes, Rruga Myslym Shyri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 14:52