Burger Likos kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 10:33 Post Id: 324806


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist,mjeshter sufllaqesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 634

Burger Likos kerkon te zgjeroje staf:

-motorrist

- mjeshter sufllaqesh

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Motorrist (250 leke ora + tarifat)

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga e Kavajes,Pallati Orion.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 19/05/2021 10:33