Bliss Coffe Lounge kerkon te punesoje kamarier/e dhe kuzhinier per snack bar Tirane

Oferta Vende Pune Data: 10/04/2021 14:37 Post Id: 325137


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, kuzhinier per snack
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Sali Butka, Tirana, Albania
Lexime 468

Bliss Coffe Lounge kerkon te punesoje kamarier/ dhe kuzhinier per snack bar

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Sali Butka,pas policise bashkiake

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 10:35