ETER Hotel kerkon te punesoje Staf Durres

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 10:58 Post Id: 325549


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem
Lexime 424

Hoteli Prestigjoz ETER kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

- Barman Beach bar

-Kamarier restoranti

- Banakier per restorantin

- Guzhinier dhe ndihmes guzhinierKriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.


Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 21:32