A’Noir kerkon Banakier/e Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 12:43 Post Id: 326597


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 796

A’Noir kerkon te zgjeroje staf:

- Banakier/e
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa :Rruga 5 Maj, prane Concord Center

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 06/05/2021 12:42