Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje Kuzhinier, Kamarier Restoranti, Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant dhe banakier Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/04/2021 19:51 Post Id: 327951


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier,kamarier restoranti,ndihmes kamarier ne bar dhe restorant,banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane
Lexime 1132

Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:

- Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant

- Kuzhinier me eksperience

- Kamarier Restoranti

-Banakier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Gjuhet e huaja prioritet.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Qender,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose mund te dergoni CV ne adresen e emailit : gm@kompleksitaiwan.al

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 17:38