apartament per te shitur ne velipoje  

 Online 148 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

25 Euro

Sanset - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2019)

35 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

20 Euro

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberu... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (23:28): Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (23:26): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

35 Euro Eleana Apartments Saranda Eleana Apartments Saranda ndodhet 3 minuta larg plazhit.Ajo ofron parking dhe Wi

Eleana Apartments Saranda

Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (23:13): Eleana apartments saranda ndodhet 3 minuta larg plazhit.ajo ofron parking dhe wifi falas.apartamentet kane kuzhine,dhome ndenje,dhome gjumi te mobiluar dhe tualet. nr kontakti:00355695474213 , 00355692448207... Lexo detajet..

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (23:03): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

12 Euro jepen dhoma plazhi me qera Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartame

Jepen Dhoma Plazhi Me Qera

Plepa | Durres (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:57): Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartamente 1+1, me vendndohje ne zonen teuta-apollonia ne plazhin e ,durresit ,100 para rrotes kuqe, perballe market emi,rreth 150 m la... Lexo detajet..

30 Euro sarande,dhoma plazhi me qera 2 min larg detit Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 30 metra nga deti.Ne qender te turizmit

Sarande,dhoma Plazhi Me Qera 2 Min Larg Detit

Qender | Sarande (1.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:09): Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 30 metra nga deti.ne qender te turizmit,20 metra larg hoteleve me prestigjoze te sarandes (hotel butrinti,vila duraku,hotel demi,grand hoteli.disponojme garsoniere per 4... Lexo detajet..

25 Euro Sarande,qera ditore apartamente ne plazh..Tani edhe me lire! Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Sarande,qera Ditore Apartamente Ne Plazh..tani Edhe Me Lire!

Qender | Sarande (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:07): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ndodhen 4 minuta larg detit ne kembe.ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te g... Lexo detajet..

25 Euro Sarande,qera ditore apartamente ne plazh  Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Sarande,qera Ditore Apartamente Ne Plazh

Qender | Sarande (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:03): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ndodhen 4 minuta larg detit ne kembe.ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushimet tua... Lexo detajet..

30 Euro Calliope Apartments Himare Ne Calliope Apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perba

Calliope Apartments Himare

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:00): Ne calliope apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perbashket me objektet barbecue ne dispozicion per ju ne asnje kosto shtese. studiot kane nje aneks kuzhine me nje tavoline ngrenie, nj... Lexo detajet..

50 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 22.07.2019)

35 Euro

Dhoma Plazhi Ne Vlore 30 M Nga Deti

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

20 Euro

Garzoniere Per 3 Persona Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Garzonierai ndodhet ngjit me "grand blue fafa" dhe "diama resort", 1 minut ne kembe nga deti. perbehet nga ambienti kryesore me kuzhone e cila ka sob... (Premium 08.08.2019)

3,500 Leke Pushime ne Ksamil Pushime ne Ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhi

Pushime Ne Ksamil

Ksamil | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (22:00): Pushime ne ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhine,dhome ndenje,kondicioner,tualet etj.per me shume informacione kontaktoni.... Lexo detajet..

30 Euro HYRJE DHE  DHOMA PLAZHI NE SARANDE Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nj

Hyrje Dhe Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (22:00): Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nje siperfaqe te bollshme per 5 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te sarandes. me te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per ... Lexo detajet..

25 Euro Sanset - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Sanset - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:54): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

3,000 Leke OKAZION Garsionere 3000 leke/nata SARANDE Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Sarandes, Rr. e 5-te.

Dhomat kane

Okazion Garsionere 3000 Leke/nata Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (21:45): Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e sarandes, rr. e 5-te. dhomat kane tv, ajer i kondicionuar, internet, kuzhine gatimi, lavatriçe, parkim,etj. Çmimi 3000 leke/nata ne korrik dhe 3500 leke/nata... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Ne zonen e Golemit,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha mobiljet

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.07.2019 (21:43): Ne zonen e golemit,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha mobiljet e nevojshme per te kaluar disa dite pushime te bukura 😊 apartamenti ndodhet vetem 2-3 minuta (ne kembe) larg nga deti dhe jep... Lexo detajet..

50 Euro Apartament 1+1 per plazh ne qender te bulevardi i Sarandes Jam me qera ditore, super apartament te sapo mobiluar per 4 veta max ne qender t

Apartament 1+1 Per Plazh Ne Qender Te Bulevardi I Sarandes

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (21:42): Jam me qera ditore, super apartament te sapo mobiluar per 4 veta max ne qender te sarandes. cmimi 50 eur/nata. kontakt: 0685518016... Lexo detajet..

28 Euro Dhoma Plazhi Dhoma plazhi ne Ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 p

Dhoma Plazhi

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:42): Dhoma plazhi ne ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 persona.per me shume informacione kontaktoni ne nr e tel:0698434037... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi me qera.  Shtepi plazhi me qera. E kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur

Shtepi Me Qera.

Plepa | Durres (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.07.2019 (21:33): Shtepi plazhi me qera. e kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur te durresit. ... Lexo detajet..

15 Euro Japim dhoma me qera ne Plazh ana e detit  Jap  dhoma me qera ne qender te plazhit rruga kryesore ne mes te hekurrulles dhe

Japim Dhoma Me Qera Ne Plazh Ana E Detit

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:33): Jap dhoma me qera ne qender te plazhit rruga kryesore ne mes te hekurrulles dhe apollonise , perball karburantit gega oil . dhomat jane me banjo private ose me banjo te perbashket me nga 15 euro deri 20 euro ... Lexo detajet..

3,000 Leke

Jap Apartament Me Qera Buze Liqenit

Qender | Pogradec
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap apartament me qera perballe hotel enkelanes buze liqenit 2+1 totalisht i mobiluar . te gjitha dhomat me pamje nga liqeni. i pershatshem per 4 per... (Premium 13.08.2019)

20 Euro Garzoniere per 3 persona ne breg te detit Garzonierai ndodhet ngjit me "Grand Blue Fafa" dhe "Diama Resort&

Garzoniere Per 3 Persona Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.07.2019 (21:31): Garzonierai ndodhet ngjit me "grand blue fafa" dhe "diama resort", 1 minut ne kembe nga deti. perbehet nga ambienti kryesore me kuzhone e cila ka sobe me korent dhe me gaz, frigorifer dhe kundrabufe me aksesor... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi plazhi tek Mali Robit Japet Garsoniere me qera , 100 metra larg nga deti , afer Resort Prestige   per

Shtepi Plazhi Tek Mali Robit

Qender | Kavaje (10.67 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:28): Japet garsoniere me qera , 100 metra larg nga deti , afer resort prestige per 5 persona ose per nje cift me femije . me te gjitha kushtet. per me shume info 0695383068... Lexo detajet..

40 Euro Apartamente me 1+1 me 20€ dhe 2+1 me 40 € Keto cmime vlejne deri ne 25 qershor. Apartamentet jane ne katin e dyte dhe te t

Apartamente Me 1+1 Me 20€ Dhe 2+1 Me 40 €

Qender | Sarande (1.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:27): Keto cmime vlejne deri ne 25 qershor. apartamentet jane ne katin e dyte dhe te trete te nje vile private, 5 min me makine nga qendra. shtepia ka pamje marramendese, eshte e miremobiluar, e rehatshme dhe e fresk... Lexo detajet..

2,000 Leke SHTEPI ME QERA TE MALI I ROBIT, GOLEM JEPET ME QIRA OSE SHITET NJE  APARTAMENT MESIPERFAQE 65 M2 ME KETO TE DHENA
1.A

Shtepi Me Qera Te Mali I Robit, Golem

| Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (21:27): Jepet me qira ose shitet nje apartament mesiperfaqe 65 m2 me keto te dhena 1.apartamenti ndodhet tek mali i robit ne golem.ne kompleksin e pallateve te qarkut te tiranes.dy pallatet e qarkut jane te rrethuar ... Lexo detajet..

3,000 Leke Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter  nga

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.07.2019 (21:24): Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter nga deti i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi sallon me gatim tualet ballkon me pamje nga deti i komple... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.07.2019 (21:21): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi me qera te Shkembi I kavajes, prane Hotel”Ylli I detit”  Apartament 1+1, jepet me qera!
100m larg nga deti, I kompletuar, me kondicioner

Shtepi Me Qera Te Shkembi I Kavajes, Prane Hotel”ylli I Detit”

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (21:20): Apartament 1+1, jepet me qera! 100m larg nga deti, i kompletuar, me kondicioner, internet dhe satelit. uje e drita 24 ore. telefon dhe what’s up 00355 69 281 5589... Lexo detajet..

1,000 Leke shtepi me qera ne Orikum Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mo

Shtepi Me Qera Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:13): Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne orikum. apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. cdo dhome ka krevate dopio dhe nje ... Lexo detajet..

300 Leke Appartamente me qera Orikum Orikum dhoma plazhi.
Apartamente me qera,10 min me kembe nga plazhi.Shtepi priv

Appartamente Me Qera Orikum

Orikum | Vlore (105.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:09): Orikum dhoma plazhi. apartamente me qera,10 min me kembe nga plazhi.shtepi private kati i dyte wi-fi free... Lexo detajet..

30 Euro Vila Xhaferaj - Dhoma plazhi familjare dhe per cifte Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. Ndodhemi ne nje k

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (21:02): Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rreth 120 metro. ambjentet jane te mobiluara mire me mundesi ga... Lexo detajet..

20 Euro Hotel Dragoi Mbreteror . Velipoje Ofrojme dhoma plazhi ne nje zone te qete ne plazhin e Velipojes, hoteli ndodhet

Hotel Dragoi Mbreteror . Velipoje

Velipoje | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (20:59): Ofrojme dhoma plazhi ne nje zone te qete ne plazhin e velipojes, hoteli ndodhet rreth 200 m nga deti, i rrethuar me ajrin e shendetshem te pishave. dhomat jane bashkohore dhe te mire kompletuara. jeni te mirp... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi pushimi ne Radhime Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Shtepi Pushimi Ne Radhime

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore (9.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (20:44): Apartament me qira ne radhime. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. i mobiluar m... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim