dhoma korce  

 Online 107 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

25 Euro

Sanset - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2019)

40 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

| Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

| Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

| Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:41): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

20 Euro Durres, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 34 m² 2.000 Leke (Plazh Golem) Japim apartament me qera ne plazhin e Golemit 20 euro nata .apartamenti organiz

Durres, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 2, 34 M² 2.000 Leke (plazh Golem)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (10:40): Japim apartament me qera ne plazhin e golemit 20 euro nata .apartamenti organizohet 1+1 dhe ballkon i mobiluar me kushtet me bashkohore tv wifi air concidionato ashensor parking . kati 9 me pamje te mrekullu... Lexo detajet..

25 Euro Sanset - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Sanset - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:27): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

20 Euro Jepen apartamente me qera per plazh ne Sarande,cmimet me te mira Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne Sarande.Cmimi per nje gasonjere v

Jepen Apartamente Me Qera Per Plazh Ne Sarande,cmimet Me Te Mira

Qender | Sarande (11.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:22): Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne sarande.cmimi per nje gasonjere varion nga 20 deri ne 30 euro.poashtu ofrojme dhe apartamente 1+1 .dhomat i kane te gjitha kushtet si : kondicioner,wifi,tv,banje,k... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi me qera te Shkembi I kavajes, prane Hotel”Ylli I detit” Apartament 1+1, jepet me qera!
100m larg nga deti, I kompletuar, me kondicioner

Shtepi Me Qera Te Shkembi I Kavajes, Prane Hotel”ylli I Detit”

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (10:13): Apartament 1+1, jepet me qera! 100m larg nga deti, i kompletuar, me kondicioner, internet dhe satelit. uje e drita 24 ore. telefon dhe what’s up 00355 69 281 5589... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ne Shengjin Jepet me qera apartament 1+1, kati 2,vetem 60 m nga deti,vije e pare pamje nga d

Apartament Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:47): Jepet me qera apartament 1+1, kati 2,vetem 60 m nga deti,vije e pare pamje nga deti.shengjin ,lezhe... Lexo detajet..

1,500 Leke Dhoma me qera (Guest House Hoxha) Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:45): Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. ne hostelin to... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera Ofroj apartamente me qera . Apartamentet jane 1+1 te mobiluara plotesisht . Apa

Apartament Me Qera

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (5.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (09:38): Ofroj apartamente me qera . apartamentet jane 1+1 te mobiluara plotesisht . apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te dyte . pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ambient te jashtem per argetimin e femijev... Lexo detajet..

20 Euro Garzoniere per 3 persona ne breg te detit Garzonierai ndodhet ngjit me "Grand Blue Fafa" dhe "Diama Resort&

Garzoniere Per 3 Persona Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (09:29): Garzonierai ndodhet ngjit me "grand blue fafa" dhe "diama resort", 1 minut ne kembe nga deti. perbehet nga ambienti kryesore me kuzhone e cila ka sobe me korent dhe me gaz, frigorifer dhe kundrabufe me aksesor... Lexo detajet..

50 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 22.07.2019)

30 Euro

Dhoma Plazhi Ne Vlore 30 M Nga Deti

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

20 Euro

Garzoniere Per 3 Persona Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Garzonierai ndodhet ngjit me "grand blue fafa" dhe "diama resort", 1 minut ne kembe nga deti. perbehet nga ambienti kryesore me kuzhone e cila ka sob... (Premium 08.08.2019)

3,500 Leke Pushime ne Ksamil Pushime ne Ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhi

Pushime Ne Ksamil

Ksamil | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (09:20): Pushime ne ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhine,dhome ndenje,kondicioner,tualet etj.per me shume informacione kontaktoni.... Lexo detajet..

25 Euro Ksamil Apartments for Rent Sela 5 minutes only far from the beach.
Apartment Facilities: Bedroom, Kitchen,Bathr

Ksamil Apartments For Rent Sela

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:06): 5 minutes only far from the beach. apartment facilities: bedroom, kitchen,bathroom, balcony. tv, air conditioner, cooker, fridge and all the stuff necessary in the kitchen to cook, parking, garden, ,barbeque, ... Lexo detajet..

4,000 Leke Apartamente me qera Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 dhe 2+1 te mobiluar me mobilje bash

Apartamente Me Qera

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:04): Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 dhe 2+1 te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.apartamentet ndodhen te porti jahteve pa shkuar ne orikum.apartamentet ndodhen 50m larg detit, kan... Lexo detajet..

30 Euro Dhoma plazhi ne Vlore 30 m nga deti Japim dhoma plazhi ne Vlore. Vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. Super am

Dhoma Plazhi Ne Vlore 30 M Nga Deti

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:02): Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kalaja. dhomat jane te paisura me ajer te kondisionuar, intern... Lexo detajet..

3,000 Leke Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit Jap me qira apartament ne Pogradec ne zemer te qytetit perball hotel Enkelanes m

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit

Qender | Pogradec (110.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (08:59): Jap me qira apartament ne pogradec ne zemer te qytetit perball hotel enkelanes mobilim shum komod i pershtatshem per 4 persona 10 metra larg liqenit cmimi 30 mij lek nata numri i kon,0682613081 ose 0674585749 ... Lexo detajet..

25 Leke Apartament me qera ditore Apartament me qera ditore, i sapo mobiluar , me kushte bashkekohore .

Apartament Me Qera Ditore

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (08:53): Apartament me qera ditore, i sapo mobiluar , me kushte bashkekohore . ... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi Plazhi GOLEM DURRES Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja d

Shtepi Plazhi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (08:19): Apartament i madh 75 metra katrore. permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh. ndod... Lexo detajet..

12 Euro Dhoma plazhi Golem 12 euro nata Jepen me qera 7 dhoma plazhi 7 banjo cdo dhoma ka banjo brenda e mobiluar me 4 k

Dhoma Plazhi Golem 12 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
18.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (06:34): Jepen me qera 7 dhoma plazhi 7 banjo cdo dhoma ka banjo brenda e mobiluar me 4 krevate cdo dhome frigorifer guzhine te vogel per gatim uje 24 ore parking te sigurte.... Lexo detajet..

20 Euro SHTEPI ME QERA ne Apartament ne nje zone te qete ne Malin e Robit, Golem. Ndodhet ne katin e pare

Shtepi Me Qera Ne

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (06:02): Apartament ne nje zone te qete ne malin e robit, golem. ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh. pallati eshte i rrethuar dhe i gjelberuar. uje 24 ore. apartamenti eshte 5 minuta ne kembe larg detit... Lexo detajet..

3,000 Leke

Jap Apartament Me Qera Buze Liqenit

Qender | Pogradec
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap apartament me qera perballe hotel enkelanes buze liqenit 2+1 totalisht i mobiluar . te gjitha dhomat me pamje nga liqeni. i pershatshem per 4 per... (Premium 13.08.2019)

30 Euro Shtepi me qera tek Mali i Robit, Golem 30 Euro/Dita Jap me qera shtepi 250 m2 30 Euro/Dita komplet kati i fundit, reshti i dyte i pa

Shtepi Me Qera Tek Mali I Robit, Golem 30 Euro/dita

Zone Periferike | Durres (11.20 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (06:02): Jap me qera shtepi 250 m2 30 euro/dita komplet kati i fundit, reshti i dyte i pallateve prane detit me parkim, kondicioner ne cdo dhome, frigorifer, sobe, lavatrice, ene kuzhine, tavoline ngrenie, 2 banjo, pran... Lexo detajet..

20 Euro Apartament Plazhi me Qera 1+1 Jepet me qera apartament 77m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi e k

Apartament Plazhi Me Qera 1+1

Plepa | Durres (5.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (05:55): Jepet me qera apartament 77m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon , ballakon dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobluar dhe ndodhet ne zonen me elitare te plazhit ne durres... Lexo detajet..

50 Euro Shtepi Moderne ne Shengjin Shtepi moderne ne Shengjin e mobiluar si ne foto.Perballe detit me nje pamje te

Shtepi Moderne Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (05:08): Shtepi moderne ne shengjin e mobiluar si ne foto.perballe detit me nje pamje te mrekulleshme.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

40 Euro Banes me qera Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapsira te

Banes Me Qera

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

19.07.2019 (00:39): Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapsira te medha banimi,,, me pamje nga deti apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit, tv,,,kondicioner.. banes me qera 2+1 kap... Lexo detajet..

20 Euro Pogradec, jap me qera apartament ne plazh Kati 5, 70 m² 20 Euro (Rruga Jepet apartament me qera per pushime. 1+1 .70 m2. Eshte plotesisht i mobiluar, m

Pogradec, Jap Me Qera Apartament Ne Plazh Kati 5, 70 M² 20 Euro (rruga

Qender | Pogradec (112.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (23:37): Jepet apartament me qera per pushime. 1+1 .70 m2. eshte plotesisht i mobiluar, mundesi akomodimi deri ne 6 persona. uje dhe drita 24 ore. wifi falas. nata eshte 20 euro dhe per periudha per 25 nete e me shume c... Lexo detajet..

3,000 Leke Jap apartament me qera buze Liqenit Jap apartament me qera perballe Hotel Enkelanes buze liqenit 2+1 totalisht i mo

Jap Apartament Me Qera Buze Liqenit

Qender | Pogradec (111.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (23:23): Jap apartament me qera perballe hotel enkelanes buze liqenit 2+1 totalisht i mobiluar . te gjitha dhomat me pamje nga liqeni. i pershatshem per 4 persona, cmimi 3000 lek nata . per inf kontaktoni tek nr : 0674... Lexo detajet..

35 Euro Apartament ne breg te detit Jane 2 apartamente ne te njejten godine, i njejti kat, me dyer perballe njera tj

Apartament Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.67 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (23:11): Jane 2 apartamente ne te njejten godine, i njejti kat, me dyer perballe njera tjetres me te njejta karakteristika. perfekte per 2 cifte ose 2 familje qe udhetojne bashke. apartamenti eshte 1+1 me nje kapacitet ... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi me qera. Dhoma plazhi me qera ne shtepi private , shtepia ndodhet 70m larg liqenit. Kane

Dhoma Plazhi Me Qera.

Qender | Pogradec (112.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (23:10): Dhoma plazhi me qera ne shtepi private , shtepia ndodhet 70m larg liqenit. kane te gjitha kushtet gjithashtu ambient para dhe mbrapa shtepise. te interesuarit te kontaktojne dhe ne numrin e telefonit +355683851... Lexo detajet..

2,000 Leke Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobi

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit Per Pushime Verore

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (23:06): Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim i ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati i dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,n... Lexo detajet..

2,500 Leke DHOMA PLAZHI 1+1 ORIKUM 2500 LEKE NATA Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne Orikum.
E kompletuar .
Me kuzhine gatimi

Dhoma Plazhi 1+1 Orikum 2500 Leke Nata

Orikum | Vlore (14.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (22:47): Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum. e kompletuar . me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . ... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh golemit❄kondicioner 150m nga deti 20euro nata. Japim me qera apartament ne plazhin e golemit 🏖🏖150 large nga deti siperfa

Apartament Ne Plazh Golemit❄kondicioner 150m Nga Deti 20euro Nata.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.67 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.07.2019 (22:43): Japim me qera apartament ne plazhin e golemit 🏖🏖150 large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 9 dhe ballkon ,me ashensor .i mobiluar sobe per te gatuar wifi kondicioner❄ tv ashensor. uje 24 ore ne dite .... Lexo detajet..

3,000 Leke Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter nga

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (22:40): Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter nga deti i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi sallon me gatim tualet ballkon me pamje nga deti i komple... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim