dhoma me qera te rana e hedhun  

 Online 89 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25 Euro kompleksi diamma Shtepi me qera 70m² e pajisur me te gjitha aksesoret me klima 1 krevat cifti 1

Kompleksi Diamma

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:59): ... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter nga

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:50): Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60 meter nga deti i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi sallon me gatim tualet ballkon me pamje nga deti i komple... Lexo detajet..

1,000 Leke plazh durres stacioni 2rruga pavarsia Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par

Plazh Durres Stacioni 2rruga Pavarsia

Zone Periferike | Durres (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:49): Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par t gushtit nr tel.3337645058dhewatssap... Lexo detajet..

20 Euro Jap me qera apartament 1+1 tek Iliria ngjitur me Floriden nga ana e detit Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin veror apartamentin tim te kompletuar

Jap Me Qera Apartament 1+1 Tek Iliria Ngjitur Me Floriden Nga Ana E Detit

Plepa | Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:37): Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin veror apartamentin tim te kompletuar me izolim termik , me kondicioner te ri , lavatrice etj ngjitur me floriden nga ana e detit . zone shume e mire, 2 hapa nga det... Lexo detajet..

12 Euro Dhome Plazhi me Qera Leshohet me Qera Dhome Plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne Q

Dhome Plazhi Me Qera

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:17): Leshohet me qera dhome plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne qytetin e pogradecit. ne 1+1 ne katin e pare te nje pallati, 40 m larg liqenit. ideale per cifte ose familje te vogla. permbush kus... Lexo detajet..

5,000 Leke Shtepi ne dhermi Jepet shtepi pushimi ne dhermi fshat 2+1 e mobiluar e pershtatshme per familje

Shtepi Ne Dhermi

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:03): Jepet shtepi pushimi ne dhermi fshat 2+1 e mobiluar e pershtatshme per familje me 4-5 pjestar .... Lexo detajet..

3,500 Leke Dhoma plazhi tek plazhi i Pasqyrave Sarande Jepen dhoma pushimi me qera , direk mbi plazhin e Pasqyrave Sarande- tek fshati

Dhoma Plazhi Tek Plazhi I Pasqyrave Sarande

Qender | Sarande (7.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:01): Jepen dhoma pushimi me qera , direk mbi plazhin e pasqyrave sarande- tek fshati manastir, dhomat posedojne nga 2-3 deri 4 krevate me mundesi akomodimi dhe gatimi, me kondicioner , vila posedon dhe kopshtin... Lexo detajet..

1,000 Leke shtepi me qera ne Orikum Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mo

Shtepi Me Qera Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:36): Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne orikum. apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. cdo dhome ka krevate dopio dhe nje ... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera (Golem) Ne ofrojme shtepi me qera te mobiluar me cmime te arsyeshme dhe perballe detit n

Shtepi Me Qera (golem)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:28): Ne ofrojme shtepi me qera te mobiluar me cmime te arsyeshme dhe perballe detit ne vije te pare nga ku ti mund te shikosh detin.ju sigurojme nje shtepi te rehatshme dhe te gatshem per tju ndihmuar me cdo gje qe ... Lexo detajet..

30 Euro Calliope Apartments Himare Ne Calliope Apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perba

Calliope Apartments Himare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:18): Ne calliope apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perbashket me objektet barbecue ne dispozicion per ju ne asnje kosto shtese. studiot kane nje aneks kuzhine me nje tavoline ngrenie, nj... Lexo detajet..

25 Euro JEPER ME QERA 25 EURO APARTAMENTI 1+1 NE KATIN E DYTE ME SIPERFAQE 70m2 E MOBILUAR
NE KOMPLEKSIN DIAM

Jeper Me Qera 25 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:13): Apartamenti 1+1 ne katin e dyte me siperfaqe 70m2 e mobiluar ne kompleksin diamma prane grand blue fafa. vetem 50m larg bregut te detit. per rezervimet dhe familjaret ulje. cmimi:25euro/nata . kontak... Lexo detajet..

20 Euro SHTEPI ME QERA ne Apartament ne nje zone te qete ne Malin e Robit, Golem. Ndodhet ne katin e pare

Shtepi Me Qera Ne

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:52): Apartament ne nje zone te qete ne malin e robit, golem. ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh. pallati eshte i rrethuar dhe i gjelberuar. uje 24 ore. apartamenti eshte 5 minuta ne kembe larg detit... Lexo detajet..

2,500 Leke Dhoma plazhi ne Durres Dhoma Plazhi ne Durres ofrojne krevate dopjo ose tek,frigorifer,tv led,tualet.Pe

Dhoma Plazhi Ne Durres

Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (12:49): Dhoma plazhi ne durres ofrojne krevate dopjo ose tek,frigorifer,tv led,tualet.per me shume informacione kontaktoni.... Lexo detajet..

2,500 Leke hyrje me qera ditore ne orikum Jepen 2 hyrje me qera ditore ne hyrje te Orikumit, perball karburant Alpet. Hyrj

Hyrje Me Qera Ditore Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:34): Jepen 2 hyrje me qera ditore ne hyrje te orikumit, perball karburant alpet. hyrjet jane te organizuara ne hyrje 1+1 , secila ka 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet, verande , oborr. jane te... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera - Golem Durres Pershendetje!
Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme.
Cm

Shtepi Me Qera - Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (12:16): Pershendetje! ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. cmimi i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes se qendrimit tuaj. apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.aty keni dhe k... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi per 2 persona Borsh Sarande Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh Sarande 25 meter nga deti te pershtacme per

Dhoma Plazhi Per 2 Persona Borsh Sarande

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (12:15): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh sarande 25 meter nga deti te pershtacme per 2 persona.dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. per me teper telefononi ne ... Lexo detajet..

1,500 Leke Ofrohet Shtepi per plazh 2+1, afer plazhit te Tales ne Lezhe! Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te Tales ne Lezhe!
Shtepia eshte ne kushte

Ofrohet Shtepi Per Plazh 2+1, Afer Plazhit Te Tales Ne Lezhe!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Lezhe (9.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (11:42): Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te tales ne lezhe! shtepia eshte ne kushte shume te mira, ka oborr perreth, me gjelberim te perhershem, uje dhe drita 24/24 preferohen familjare max. 6 persona, persona ser... Lexo detajet..

1,500 Leke Dhoma me qera (Guest House Hoxha) Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (11:31): Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. ne hostelin to... Lexo detajet..

30 Euro DHOMA PLAZHI SARANDE Japim hyrje me qera per familjare dhe dhoma per cifte 100m large detit, hyrjet j

Dhoma Plazhi Sarande

Qender | Sarande (0.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (10:50): Japim hyrje me qera per familjare dhe dhoma per cifte 100m large detit, hyrjet jane te bollshme per 4-6 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te sarandes. me guzhine dhe te gjitha kushtet... parkim i siguruar... Lexo detajet..

20 Euro E pershtatshme per pushimet e beharit Garsonjere 60 m.katror e mobiluar leshohet me qera per sezonin e veres e pershta

E Pershtatshme Per Pushimet E Beharit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (10:41): Garsonjere 60 m.katror e mobiluar leshohet me qera per sezonin e veres e pershtatshme per familje dhe me femije.per 4 persona!per me shume infirmacion 0692310886 ... Lexo detajet..

2,000 Leke SHTEPI ME QERA TE MALI I ROBIT, GOLEM JEPET ME QIRA OSE SHITET NJE APARTAMENT MESIPERFAQE 65 M2 ME KETO TE DHENA
1.A

Shtepi Me Qera Te Mali I Robit, Golem

| Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (10:38): Jepet me qira ose shitet nje apartament mesiperfaqe 65 m2 me keto te dhena 1.apartamenti ndodhet tek mali i robit ne golem.ne kompleksin e pallateve te qarkut te tiranes.dy pallatet e qarkut jane te rrethuar ... Lexo detajet..

2,500 Leke Dhoma plazhi ne Borsh ( Sarand ) OFERTA.Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh (Sarande) Disponojm dhoma per 2 perso

Dhoma Plazhi Ne Borsh ( Sarand )

Qender | Sarande (24.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (10:11): Oferta.jepen me qera dhoma plazhi ne borsh (sarande) disponojm dhoma per 2 persona dhe hyrje (1+1) per 4 persona dhomat jane me te gjitha kushtet:wi-fi dhome gjumi guzhine,frigorifer,kondicioner,tv,tualet, dri... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma plazhi Himare Dhome plazhi ne Himare,garsoniere e kompletuar me kuzhine krevate dhe tualet.Dho

Dhoma Plazhi Himare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (09:55): Dhome plazhi ne himare,garsoniere e kompletuar me kuzhine krevate dhe tualet.dhoma e plazhit ndodhet prane detit. nr kontakti: 069 623 8207... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente Duplex me qera ditore 2+1 Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa Ambasades Amerikane . Apar

Apartamente Duplex Me Qera Ditore 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (09:03): Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa ambasades amerikane . apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare nga 1 salle ndenje + gatimi , 1 tualet dhe verande , ne katin e dyte nje dhome gjumi m... Lexo detajet..

2,000 Leke garsoniere , sip 42 m2, kati 7 , me ashensor. jepet me qera garsoniere 42 m2 e mirepajisur me tv plasma, frigorifer, kondicion

Garsoniere , Sip 42 M2, Kati 7 , Me Ashensor.

Plepa | Durres (3.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.06.2019 (08:52): Jepet me qera garsoniere 42 m2 e mirepajisur me tv plasma, frigorifer, kondicioner. e pershtateshme per akomodimin e 3 te rritur. uje 24 ore. vetem 50 m nga deti. ngjitur me hotel adriatik, plazh durres. ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim