Shitet Apt 2+1 (70 M2) Tek Rr. E Barrikadave (mundesi Parkimi) Hipotek E Rregullt | P Tirane

Shitet Apartament 2 + 1 (70 m2) tek Rruga e Barrikadave (Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Hapesire e Shfrytezueshme me Ndricim Perfekt | Shtruar me Pllake dhe Parket | Pamje Panoramike e Paster | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | 2 Ballkone | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1057

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 2 ballkone

Karakteristika:

- PARKET DRURI 2 dhomat e gjumit
- Shitet Bosh***
- Zona ofron PARKIM
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: L – P etj.
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar

- Sanitare cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 77,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


3687

23/05/2019

Njoftime te Ngjashme