Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/05/2019 22:32

1,240,000 Euro

  • Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Selling a partially furnished apartment in the center of Tirana, Durres Street


Apartment for sale in Durres Road, very close to the center of Tirana
101 square meters refurbished modern and qualitative floor space
There are 2 rooms of a living room (can be made 3 rooms)
There is an exposure that allows light and sun all day South-East
Guaranteed parking (courtyard palace)
The price is 1300 euro m2 [ b]


Pagesa 1,240,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 101.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mihal Duri, P 58
Lexime 1353

Apartament ne shitje ne Rrugen e Durresit, shume afer qendres se Tiranes
Siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore
Jane 2 dhoma e nje sallon (mund te behen 3 dhoma )
Ka nje ekspozicion qe mundeson drite dhe diell gjithe diten Jug-Lindje
Parkim I garantuar (oborri pallatit)
Cmimi eshte 1300 euro m2[/b]