Mundesi Eksluzive: 1+1 ne Himare (100 m larg nga Deti) Super Vendodhje | Investim Perfekt Himare

Shtepi ne Shitje Data: 06/06/2020 09:04

Exclusive Opportunity: 1 + 1 in Himara (100 m away from the sea) Super Location | Perfect Investment

1 bedroom apartment for sale in Himara - Contemporary Construction | Any Comfort For A Perfect Life By the Sea Or A Perfect Investment For Seasonal Leases Market | Standard High Building | New installations
It is located in a very beautiful area of the city. Only 100 m from the sea and isolated from all the noise. The view is fantastic and the surrounding area provides plenty of greenery.

Q2068

Sharing Data:

- Living room + Kitchen
- Bedroom
- Toilet

Sip. Housing: 55 M2
Sip. Common: 8
Sip. Total: 65 M2
Floor: 2

- Contemporary Construction And Of A High Quality And High Standard. Some Of Its Advantages Jane:
- Ventilated Facade with Ceramic Brick Of A Very High Quality Which Enables Good Thermal Insulation, Waterproofing And Acoustic Insulation.
- Balcony Doors And Windows Will Be Duplicated Glass And Thermal Material
- Will All Installed Pipes Needed For Any Heating Cooling System You Want To Have
- Will have This Special Phone Line, Internet And Tv.
- The apartment will be equipped with a Certificate of Ownership (Mortgage) at the End of the Building as provided by law.
- Located in a Very Beautiful Zone of the City Only 100 M From The Sea And Isolated From All Noise. The view is fantastic and the surrounding area enables abundant greenery.
- The building also has parking spaces on the 1st floor. The price of parking is 10000 Eur.


Price: 57,951 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0692238499
85643

04 06 2020


Pagesa 57,951 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Himare, Albania
Lexime 85830

Shitet Apartament 1+1 Ne Himare - Ndertim Bashkohore | Cdo Komoditet Per Nje Jetese Perfekte Buze Detit Ose Nje Investim Perfekt Per Tregun E Qerave Sezonale | Standarte Ndertimi Te Larta | Instalime Te Reja
Ndodhet Ne Nje Zone Shume Te Bukur Te Qytetit Vetem 100 M Nga Deti Dhe E Izoluar Nga Te Gjitha Zhurmat.Pamja Eshte Fantastike Dhe Zona Perreth Mundeson Gjelberim Te Shumte.

Q2068

Te Dhenat E Ndarjes:

- Salloni + Kuzhine
- Dhome Gjumi
- Tualet

Sip. Banimi: 55 M2
Sip. E Perbashket: 8
Sip. Totale: 65 M2
Kati: 2

- Ndertim Bashkekohor Dhe I Nje Cilesie Dhe Standarti Teper Te Larte.Disa Nga Avantazhet E Tij Jane:
- Fasade E Ventiluar Me Tulle Qeramike Te Nje Cilesie Teper Te Larte E Cila Mundeson Izolim Te Mire Termik, Hidroizolim Dhe Izolim Akustik.
- Dera E Ballkonit Dhe Dritaret Do Te Jene Me Dopjo Xham Dhe Material Termik
- Do Te Kete Te Instaluar Te Gjitha Tubacionet E Nevojshme Per Cdo Sistem Ngrohje/Ftohje Qe Juve Deshironi
- Do Te Kete Linja Te Vecanta Telefonie,Interneti Dhe Tv.
- Apartamenti Do Te Pajiset Me Certifikaten E Pronesise (Hipoteke) Ne Perfundim Te Objektit Ashtu Sic E Parashikon Ligji.
- Ndodhet Ne Nje Zone Shume Te Bukur Te Qytetit Vetem 100 M Nga Deti Dhe E Izoluar Nga Te Gjitha Zhurmat.Pamja Eshte Fantastike Dhe Zona Perreth Mundeson Gjelberim Te Shumte.
- Objekti Ka Gjithashtu Vende Parkimi Ne Katin -1 Cmimi I Parkimeve Eshte 10000 Eur .Gjithashtu Disponojme Edhe Ambjenet Sherbimi (Dyqane) Per Cdo Planimetri Qe Kerkon Klienti


Cmimi: 57,951 Euro

Tel Ose Whatsapp:
85643

06/04/2020