2+1+Kuzhine Vec + Ballkon (Afer Shkolles se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 17:39

2 + 1 + Special Kitchen + Balcony (Near the Ballet School - Telecom) Perfect layout

For Sale 2 + 1 + Kitchen Vec + Balcony In Perfect Location (Near the Ballet School - Market Fruit Vegetables Market, Telekom 5 Min Me Kembë Tek 7 Xhuzhat) - 66 M2 Neto - With Mortgage Ideal Investment Opportunities For Self-Housing And For Long-term rent) -
Perfect Planimetry - New Tuelet Occasion Price

Q1910

Sharing Data:

- 2 bedrooms
- 1 Salon
- 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Balcony

- Mortgage: Yes
- Sip Total: 66 M2
- Net Net (Internal): 66 M2
- Floor: 5
- Floors of the Palace: 5

- Perfect planimetry
- Toilet And Her New Hydraulics
- View From Green With Free View
- High Natural Lighting All the time
- Orientation: South West- North East
- Quiet Quarters, With Family Residents And High Layers
- Has Direct Access to Main Roads (Location Is Strategic -5 Min With Feet Go Out To 7 Dwarfs)
- Common Premises in the Neighborhood (Garden, Garden, School, Urban And Facilities, etc.)
- * Ideal For Long-Term Investment For Rent, Or For Daily Rent With Aibnb Since It Is The Most Required Location, And Above The Apartment It Is Compact, Perfect For Rent!

(Needs For Inventories As An Apartment, And Calculating Works Price Is Again Occasion For The Area)

Price: 54,000 Euros

Tel Ose WhatsApp: 0692238499394

06 24 2020


Pagesa 54,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 66.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Vath Koreshi, Tirana, Albania
Lexime 67303

Shitet 2+1+Kuzhine Vec+ Ballkon Ne Vendodhje Perfekte ( Afer Shkolles Se Baletit -te Tregu Fruta Perime, Tek Telekom/ 5 Min Me Kembe Tek 7 Xhuzhat ) - 66 M2 Neto - Me Hipoteke Mundesi Ideale Per Investim Per Te Banuar Vete Dhe Per Qera Afatgjate) -
Planimetri Perfekte - Tueleti I Ri Cmimi Okazion

Q1910

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Hipoteka: Po
- Sip Totale: 66 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 66 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 5

- Planimetri Perfekte
- Tualeti Dhe Hidrauliket E Saj Te Bera Te Reja
- Pamje Nga Gjelberim Me Pamje Te Lire
- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes
- Orientimi: Jug Perendim- Veri Lindje
- Lagje E Qete , Me Banore Familjare Dhe Te Shtreses Se Larte
- Ka Akses Direkt Ne Rruge Kryesore ( Vendodhja Eshte Strategjike -5 Min Me Kembe Del Tek 7 Xhuxhat)
- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte, Shkolla, Urban Dhe Facilitete Etj.)
- * Ideale Per Investim Per Qera Afatgjate, Ose Per Qera Ditore Me Aibnb Pasi Eshte Vendodhja Me E Kerkuar, Dhe Sip E Apartamentit Eshte Kompakte, Perfekt Per Qeradhenie!

( Ka Nevoj Per Invesrime Si Apartament, Dhe Duke Llogaritur Punimet Cmimi Eshte Perseri Okazion Per Zonen)

Cmimi: 54,000 Euro

Tel Ose WhatsApp:394

24/06/2020