1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondicioner Tirane

Shitet Apartament 1 + 1 i Ri (59 m2) afer Spitali Amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (Rr. e Dibres) Zona Ofron Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Kundrabufe Druri | Shtrua me Pllake Cilesore | Pajisje Elektroshtepiake te Gjitha te Reja | Pamje Panormaike e Paster | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Tavane me Gips | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1058

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Pllaka
- I rregulluar totalisht nga e para.
- Mobilim I RI

- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER 1
- Pajisjet te gjitha te reja
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JP ;
- Me pajisje ne gjendje shume te mire

- Lagje e qete , me banore familjare

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Mobilim Druri
- E investuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire.
- Perfekte per investim
- Tavan te varur
- Sallon I ri, Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Dritaret cilesore me dopjo
- Tualeti me dritare
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 42,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


31337

25/05/2019

Njoftime te Ngjashme