makina ne shitje  3892 njoftime

 Online 271 lexues | 1 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

21.05.2019 (15:01):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Read the details..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (22:06):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Read the details..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

21.05.2019 (13:03):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Read the details..

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Kambio automatike
Pose

Shitet Mercedes Benz C Class 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.05.2019 (21:53):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 kambio automatike posedon: komanda qendrore, sensor parkimi, drita kseno, sedilje me ngrohje, 4 celesa etj.. ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro ...Read the details..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirana
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (21:52):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Read the details..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (21:51):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Read the details..

1,600 Euro Shitet Polo Shitet Polo
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzinë
Dokumente te paguar
Ne gjendje sh

Shitet Polo

Tirana
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (21:48):Shitet polo motorr 1.2 viti 2003 benzinë dokumente te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Çmimi 1600 euro nr tel 0697999939...Read the details..

1,300 Euro Mercedes Benz 200 ne shitje Mercedes Benz 200, nafte,kambio manuale, me letra deri ne gusht 2019. Ne gjendje

Mercedes Benz 200 Ne Shitje

Tirana
Nafte Karburanti
1992 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (21:34):Mercedes benz 200, nafte,kambio manuale, me letra deri ne gusht 2019. ne gjendje shum te mire. nr.tel: 0685028815...Read the details..

Kambio: Manual

1,300 Euro

5,700 Euro Shitet Ford Fiesta 1.5 TDI Viti 2013 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.5 TDI
Viti 2013
Nafte
110000 km
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta 1.5 Tdi Viti 2013

Tirana
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

21.05.2019 (21:31):Shitet ford fiesta motorr 1.5 tdi viti 2013 nafte 110000 km ne gjendje shume te mir Çmimi 5700 euro nr.tel: 0699999444...Read the details..

4,300 Euro Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options Shitet Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options 172.000 Km Origjinale Cmi

Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (21:19):Shitet vw golf 5 automatik 2004 2.0 nafte full options 172.000 km origjinale cmimi:4300 euro nr cel:+355695172666 makina posedon keto opsione: ->navi i madh me keto formate:cd,telephone,aux,navi,dvd ->klima ...Read the details..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Read the details..

4,500 Euro Shitet Mercedes Benz 220 nafte automat Shitet Mercedes Benz 220 nafte automat, me letra te paguara, kondicioner, senso

Shitet Mercedes Benz 220 Nafte Automat

Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

21.05.2019 (21:16):Shitet mercedes benz 220 nafte automat, me letra te paguara, kondicioner, sensor parkimi....Read the details..

1,100 Euro Shitet Suzuki Alto Shitet Suzuki Alto 
Motorr 1.1
Benzinë
Me letra deri ne fund te prillit
Çm

Shitet Suzuki Alto

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

21.05.2019 (21:13):Shitet suzuki alto motorr 1.1 benzinë me letra deri ne fund te prillit Çmimi 1100 euro nr tel 0685303236...Read the details..

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirana
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (20:55):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Read the details..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2002-2003
Kambio automatike
Xhama te zi
Letra te paguara,

Shitet Golf 4

Tirana
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (20:28):Shitet golf 4 viti 2002-2003 kambio automatike xhama te zi letra te paguara, sherbimet e bera. cmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Read the details..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirana
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (20:26):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Read the details..

Kambio: Manual

60,000 Leke

3,800 Euro Shitet Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.7
Viti 2009-2010
Nafte
Posedon: Kondicioner, Goma

Shitet Opel Astra

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (20:19):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2009-2010 nafte posedon: kondicioner, goma te reja, disqe alumini, kasetafon, aux ,cd komanda ne timon. ne gjendje shume te mire cmimi 3800 euro nr tel 0682277192...Read the details..

2,200 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 TDI Shitet Golf 4 
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2001
Me letra te paguar

Shitet Golf 4 Motorr 1.9 Tdi

Tirana
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

21.05.2019 (20:19):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2001 me letra te paguara deri me 22 shtator cmimi 2200 euro nr tel 0688239819...Read the details..

2,300 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2002
Me letra per nje vi

Shitet Golf 4 Motorr 1.9

Tirana
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (20:13):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2002 me letra per nje vit Çmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Read the details..

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (14:12):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Read the details..

17,000 Euro Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super okazion 3.0 nafte 2013 LD diskover 4 vit 12/2013 model i ri 3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura k

Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super Okazion 3.0 Nafte 2013

Tirana
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Ld diskover 4 vit 12/2013 model i ri 3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura kudh te jet interesu mund te tel cmim i pa diskutushem jo ndrrim 0693506666📞...Read the details..

2,700 Euro Shitet Mercedes Benz C class 2700€ Shitet Mercedes Benz, C class , Viti 2002 ,nafte. Cmimi 2700€ i diskutueshem.

Shitet Mercedes Benz C Class 2700€

Tirana
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Shitet mercedes benz, c class , viti 2002 ,nafte. cmimi 2700€ i diskutueshem....Read the details..

2,700 Euro SHITET shitet benz me portobagazh ne gjendje shume te mire

Shitet

Tirana
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Shitet benz me portobagazh ne gjendje shume te mire ...Read the details..

2,200 Euro Okazion, Shes golf 4, nafte Okazion Shes golf 4 ,nafte TDI , DI e kuqe ,viti 2001,cmimi 2200 euro ne gjendje

Okazion, Shes Golf 4, Nafte

Tirana
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Okazion shes golf 4 ,nafte tdi , di e kuqe ,viti 2001,cmimi 2200 euro ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike...Read the details..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,200 Euro Makine ne shitje Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert.

Makine Ne Shitje

Tirana
Nafte Karburanti
1991 Viti
250,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert....Read the details..

Kambio: Manual

1,200 Euro

90,000 Leke Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Kambio manuale
Viti 1987
Nafte
Letra t

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirana
Nafte Karburanti
1990 Viti
180,000 Kilometra

21.05.2019 (20:08):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi kambio manuale viti 1987 nafte letra te paguara deri ne qershor ne gjendje shume te mire cmimi 90.000 leke te reja nr tel 0683728823...Read the details..

Kambio: Manual

90,000 Leke

1,600 Euro Shitet BMW 330D Shitet BMW 330
Motorr 3.0
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Letra te mbaruar p

Shitet Bmw 330d

Tirana
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.05.2019 (19:56):Shitet bmw 330 motorr 3.0 viti 2002 nafte kambio manuale letra te mbaruar para nje vit cmimi 1600 euro nr tel 0699475280...Read the details..

Kambio: Manual

1,600 Euro

800 Euro shes makine opel corsa 1.2 shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz
cmimi 800 euro

Shes Makine Opel Corsa 1.2

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

21.05.2019 (19:56):Shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz cmimi 800 euro...Read the details..

1,200 Euro Seat Ibiza 1.4 benzin+gaz viti2000 Shitet Seat Ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta,

Seat Ibiza 1.4 Benzin+gaz Viti2000

Tirana
Benzin-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.05.2019 (19:52):Shitet seat ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta, teper ekonomike, me kondicioner , cmimi 1200euro....Read the details..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Benzinë-Gaz
Viti 1999
Kambio manuale
Xhama elektrik
Ne gjend

Shitet Golf 4

Tirana
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (19:48):Shitet golf 4 benzinë-gaz viti 1999 kambio manuale xhama elektrik ne gjendje shume te mire. me letra te paguara. Çmimi 1500 euro nr tel 0682092310...Read the details..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas