321 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke 1. Floumeter Volkswagen Golf 5 2. Deprator ajri Volkswagen Passat 3. Floumeter Ford Fiesta '99 1. Floumeter Volkswagen Golf 5
2. Deprator ajri Volkswagen Passat
3. Floumeter

Shes pjese te perdorur - 1. Floumeter Volkswagen Golf 5 2. Deprator Ajri Volkswagen P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.03.2018 (21:30):1. floumeter volkswagen golf 5 2. deprator ajri volkswagen passat 3. floumeter ford fiesta '99 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke 1. Deprator ajri Ford Galaxy, Volkswagen Sharan 2. Deprator ajri Opel Zafira 1. Deprator ajri Ford Galaxy, Volkswagen Sharan
2. Deprator ajri Opel Zafira
3

11.03.2018 (18:46):1. deprator ajri ford galaxy, volkswagen sharan 2. deprator ajri opel zafira 3. deprator ajri volkswagen golf 5 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakina...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke 1. Floumeter VW Passat 1.8 benzine 2. Deprator ajri Volvo V70 3. Floumeter Volvo V70 1. Floumeter VW Passat 1.8 benzine
2. Deprator ajri Volvo V70
3. Floumeter Vol

Shes pjese te perdorur - 1. Floumeter Vw Passat 1.8 Benzine 2. Deprator Ajri Volvo V7

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.03.2018 (18:27):1. floumeter vw passat 1.8 benzine 2. deprator ajri volvo v70 3. floumeter volvo v70 tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pjesepervolvo #pjeseperpas...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke 1. Deprator ajri Ford 2. Floumeter Ford 3. Deprator ajri Volkswagen Passat 1.8 benzine 1. Deprator ajri Ford
2. Floumeter Ford
3. Deprator ajri Volkswagen Passat 1.8

Shes pjese te perdorur - 1. Deprator Ajri Ford 2. Floumeter Ford 3. Deprator Ajri Vol

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.03.2018 (21:35):1. deprator ajri ford 2. floumeter ford 3. deprator ajri volkswagen passat 1.8 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesekembimimakina #pjeseperford #pjese...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Floumeter Renault Floumeter Renault - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimi #p

Shes pjese te perdorur - Floumeter Renault

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.03.2018 (18:22):Floumeter renault - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesepermakina #pjeseperrenault #floumeterrenault...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Pjese per Volkswagen Golf 5 Pjese per Volkswagen Golf 5

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.03.2018 (09:04):Pjese per volkswagen golf 5...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Deprator ajri Volkswagen Golf 5 Deprator ajri VW Golf 5 - Tel, SMS, Whatsapp & Viber - 00355683040020
#pjes

Shes pjese te perdorur - Deprator Ajri Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

02.03.2018 (21:02):Deprator ajri vw golf 5 - tel, sms, whatsapp dhe viber - 00355683040020 #pjesekembimi #depratorajrigolf5 #pjesekembimipergolf5...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

5,000 Euro Shitet ziz rreth vitit 60 ose nderrohet me ndonje vw caddy apo vw passat apo nej makin tjeter pune. Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat    cady te jete siper vitit 2005

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitet Ziz Rreth Vitit 60 Ose Nderrohet Me Ndonje Vw Caddy A

Lezhe
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2018 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2018 (14:28):Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat cady te jete siper vitit 2005 ndersa passat siper vitit 2003. e gatshme per cdo lloj provet adresa lezhe lezhe albania. per me teper kontaktoni ne: 0682276774...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Euro

150 Euro Disqe makine Shes 2 komplete Disqe makine 150 euro secila

Shes pjese - Disqe Makine

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

13.02.2018 (09:05):Shes 2 komplete disqe makine 150 euro secila...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

120 Euro Disqe nr16 Shiten disqe nr 16 jan shum te paster

Shes pjese - Disqe Nr16

Lushnje
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

13.02.2018 (08:08):Shiten disqe nr 16 jan shum te paster ...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

40 Euro Dy pasqyra universal pa vendos asnje her me socjal dhe dy goma shum te mir  Dy pasqyra universal pa vendos asnje her me socjal dhe dy goma shum te mire

12.02.2018 (14:48):Dy pasqyra universal pa vendos asnje her me socjal dhe dy goma shum te mire ...Lexo detajet..

Kambio:

40 Euro

1,501 Leke Disqe alumini Disqe origjinale alumini 15 me gjithe goma. 15000 leke

Shes pjese - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

04.02.2018 (22:50):Disqe origjinale alumini 15 me gjithe goma. 15000 leke...Lexo detajet..

Kambio:

1,501 Leke

1,700 Euro motor per eskavator Tipi MAGIRUS per eskavator tip O&K-MH5 dhe per traktore.

Shes pjese - Motor Per Eskavator

Korce
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

28.01.2018 (19:52):Tipi magirus per eskavator tip odhek-mh5 dhe per traktore. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,700 Euro

10,000 Euro Shes paisjet e nje servisi me cmim teper okazion Shes paisjet e nje servisi me cmim teper te mire dhe me te gjitha paisjet me mod

Shes pjese - Shes Paisjet E Nje Servisi Me Cmim Teper Okazion

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

30.12.2017 (14:19):Shes paisjet e nje servisi me cmim teper te mire dhe me te gjitha paisjet me moderne .per me shume informacion tel num 0696822568...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Euro

3,000 Leke Fener per makine 50W LED Feneline LED 50W. Super Drite. E pershtatshme per automjete qe perdoren per eksp

Shes pjese - Fener Per Makine 50w Led

Elbasan
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

14.12.2017 (21:48):Feneline led 50w. super drite. e pershtatshme per automjete qe perdoren per ekspedita te ndryshme udhetime apo gjueti...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

95 Euro Fener Per Gjueti.  288W 288W LED!! SUPER Drite! I pershtatshem per automjete qe perdoren per ekspedita t

Shes pjese - Fener Per Gjueti. 288w

Elbasan
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

14.12.2017 (21:48):288w led!! super drite! i pershtatshem per automjete qe perdoren per ekspedita te ndryshme dhe gjueti....Lexo detajet..

Kambio:

95 Euro

1,500 Euro BodyKit Merceses Benz W222 AMG Bodykit Mercedes Benz W222
E vecanta e ketij Body Kiti eshte Super Materiali ng

Shes pjese - Bodykit Merceses Benz W222 Amg

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

14.12.2017 (20:40):Bodykit mercedes benz w222 e vecanta e ketij body kiti eshte super materiali nga i cili perbehet. plastike e gomuar e cila nuk thyhet! perfshin: parakolp (shtesa e parakolpit eshte me inox ne fund), mbrapakol...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,000 Leke Goma te perdorura Jam i interesuar per 4 goma te perdorura per lancia   1.200

Shes pjese - Goma Te Perdorura

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

11.12.2017 (12:35):Jam i interesuar per 4 goma te perdorura per lancia 1.200 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

5,000 Leke AVR 450V 680UF

Shes pjese - Avr

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:39):450v 680uf...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

4,500 Leke AVR TREFAZORE 450V 100UF

Shes pjese - Avr Trefazore

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:39):450v 100uf...Lexo detajet..

Kambio:

4,500 Leke

4,000 Leke AVR MONOFAZE 250V 470UF

Shes pjese - Avr Monofaze

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:39):250v 470uf...Lexo detajet..

Kambio:

4,000 Leke

3,500 Leke AVR MONOFAZE 250V 220 UF 250V 220 UF

Shes pjese - Avr Monofaze 250v 220 Uf

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:38):250v 220 uf...Lexo detajet..

Kambio:

3,500 Leke

3,500 Leke AVR MONOFAZE 250V 330UF 250V 330UF

Shes pjese - Avr Monofaze 250v 330uf

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:38):250v 330uf...Lexo detajet..

Kambio:

3,500 Leke

3,500 Leke AVR PER GJENERATOR TE VEGJEL 250V 220 uF

Shes pjese - Avr Per Gjenerator Te Vegjel

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:38):250v 220 uf...Lexo detajet..

Kambio:

3,500 Leke

1,500 Leke RELE LY4N-J LY4N-J

Shes pjese - Rele Ly4n-j

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.12.2017 (10:38):Ly4n-j...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

200 Euro Motorr per matiz daewwo 0.8 Benzine  Shes motor per makine matiz daewwo 0,8 benzine, me ka mbetur gjendje .Nuk shes

Shes pjese - Motorr Per Matiz Daewwo 0.8 Benzine

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

18.11.2017 (16:54): shes motor per makine matiz daewwo 0,8 benzine, me ka mbetur gjendje .nuk shes pjese makinash por e kam pas blere per vehte dhe tani nuk me hyn me ne pune. cmimi i diskutueshem. per me shume info kontaktoni n...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

3,000 Leke Shiten pjese per 203 Shiten pjese per 203.Shitet kilometrazhi,sendiljet bashke me veshket e dyerve,ka

Shes pjese - Shiten Pjese Per 203

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

14.11.2017 (18:01):Shiten pjese per 203.shitet kilometrazhi,sendiljet bashke me veshket e dyerve,kasetofoni bashke me pjesen e drurit dhe pjesa e krahut...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

25,000 Leke Sedile Benzi typ 202 CDI, viti 1999-2000 Sedile Benzi typ 202 ,viti 1999_2000, CDI, lekure,me ngroje elektrike ,ne gjendj

Shes pjese - Sedile Benzi Typ 202 Cdi, Viti 1999-2000

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

12.11.2017 (14:18):Sedile benzi typ 202 ,viti 1999_2000, cdi, lekure,me ngroje elektrike ,ne gjendja perfekte. <div class="col-md-4"><a href="tel:0682073068" class="btn btn-info btn-block"><i class=" icon-phone-1"></i> 06820730...Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

60,000 Leke gjenerator2.5 shese gjenerator te ri 600000mije leke te vjetra

Shes pjese - Gjenerator2.5

Durres
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

23.10.2017 (14:49):Shese gjenerator te ri 600000mije leke te vjetra...Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

35,000 Leke Goma w202 w203 16 Goma godyear edhe disqe! 
Shume pak te perdorura! 
Gjendje super!
CMIMI 350mi

Shes pjese - Goma W202 W203 16

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

13.10.2017 (23:38):Goma godyear edhe disqe! shume pak te perdorura! gjendje super! cmimi 350mije lek! i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

35,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas