460 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,900 Leke Kasetofon Me USB, SD Card, AUX Kasetofon me USB, SD Card, AUX
2.900 Leke 
TRANSPORTI NE TE GJITH SHQIPERINE

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Me Usb, Sd Card, Aux

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

26.05.2019 (13:42):Kasetofon me usb, sd card, aux 2.900 leke transporti ne te gjith shqiperine kujdes per instalimin e kasetofonit duhet te siguroheni qe mos ngaterroni fazat e lidhjeve sepse mund te jape problem me grupin...Lexo detajet..

Kambio:

2,900 Leke

5,500 Euro Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi. Audi A6 per pjese kembimi viti 2017. I karamboluar ne pjesen e perparme.

Shes pjese te perdorur - Shitet Audi A6 Viti 2017, Me 48000 Km Te Kaluara. Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Nafte Karburanti

20.05.2019 (22:05):Audi a6 per pjese kembimi viti 2017. i karamboluar ne pjesen e perparme. ...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Euro

800 Euro Shes pistona per kazan kamionash dhe per eskavatore Shes pistona kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime t

Shes pjese te perdorur - Shes Pistona Per Kazan Kamionash Dhe Per Eskavatore

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

20.05.2019 (21:28):Shes pistona kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime te arsyeshme....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

1,400 Euro Body Kit per Range Rover Bodykit Range Rover Sport!
E vecanta e ketij Body Kiti eshte Super Materiali ng

Shes pjese - Body Kit Per Range Rover

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

15.05.2019 (14:11):Bodykit range rover sport! e vecanta e ketij body kiti eshte super materiali nga i cili perbehet. plastike e gomuar e cila nuk thyhet! perfshin: parakolp, mbrapakolp, marmitat, parafangot, bishtin me gjith "s...Lexo detajet..

Kambio:

1,400 Euro

800 Leke KOMPJUTER DIAGNOSTIKIMI 2018 Kompjuter diagnostikimi per makinat.
Softwer 2018

Shes pjese te perdorur - Kompjuter Diagnostikimi 2018

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

15.05.2019 (03:31):Kompjuter diagnostikimi per makinat. softwer 2018...Lexo detajet..

Kambio:

800 Leke

100,000 Leke shes opel frontera per pjes kembimi makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjend

Shes pjese te perdorur - Shes Opel Frontera Per Pjes Kembimi

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

13.05.2019 (18:31):Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

3,000 Leke Pastrim me HIDROGJEN pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikateve te demshme. Pastrim me HIDROGJEN pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikateve te dems

11.05.2019 (21:13):Pastrim me hidrogjen pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikateve te demshme. 🚘 rikthen fuqine dhe performancen. ⛽ rrit efikasitetin e karburantit. 🔧 shmang riparimet e kushtueshme. 💨 redu...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,500 Euro Mercedez-Benz R-Class 350 4Matic/2008 (W251) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: R-350 4Matic (W251)

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz R-class 350 4matic/2008 (w251)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

11.05.2019 (18:24):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: r-350 4matic (w251) viti: 2008 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,900 Euro Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Shes pjese te perdorur - Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese Kembimi 14benzin,1.3nafte).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

11.05.2019 (15:39):Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....Lexo detajet..

Kambio:

1,900 Euro

700 Euro Opel vektra 2.0 dti 2004 Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike

Shes pjese - Opel Vektra 2.0 Dti 2004

Tirane
Shes pjese Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

11.05.2019 (09:27):Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

15,000 Leke disje alumini shiten disje alumini per volkswagen 195/65R15 jane ne gjendje shume te mire cmim

Shes pjese te perdorur - Disje Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (18:01):Shiten disje alumini per volkswagen 195/65r15 jane ne gjendje shume te mire cmimi 15000 lek i diskurushem ...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

13,000 Leke disje15 alumini disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje

Shes pjese te perdorur - Disje15 Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (17:02):Disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje mos perdorimi cmimi 13000 lek i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

1,000 Leke Stop Volkswagen Golf 5 Stop Volkswagen Golf 5 - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pje

Shes pjese te perdorur - Stop Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.05.2019 (17:36):Stop volkswagen golf 5 - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #stop #vw #volkswagen #golf #golf5 #golfv #vwgolf #vwgolf5 #volkswagengolf #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,200 Euro Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Seat Alehambra 4x4 1.9 Nafte Viti 2004 Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

06.05.2019 (17:05):Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

50 Euro Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008 Diferencial mbrapa per Cadillac Escalade Chevrolet ,Humer 2008.Per cdo informaci

Shes pjese te perdorur - Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

05.05.2019 (12:47):Diferencial mbrapa per cadillac escalade chevrolet ,humer 2008.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytesore iliria kashar ,...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

35 Euro Mercedes C class 220 CDI Pjese kembimi te Mercedes C class 220 CDI🔩
Makina eshtene gjendje shum te mi

Shes pjese te perdorur - Mercedes C Class 220 Cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:47):Pjese kembimi te mercedes c class 220 cdi🔩 makina eshtene gjendje shum te mire , automatike me 180 000 km i vitit 2003 .disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌🏻 per informacione na konta...Lexo detajet..

Kambio:

35 Euro

50 Euro Motor&Kambio Benz C-Class Motor&Kambio automate per Mercedes Benz C-Class 203 , i vitit 2006 me 126000

Shes pjese te perdorur - Motor&kambio Benz C-class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:46):Motordhekambio automate per mercedes benz c-class 203 , i vitit 2006 me 126000 km.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytes...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

2,100 Euro AUDI R20 AUDI 
🔸️Q7🔸️Q5🔸️A8🔸️A7 modeli 2017 💯origjinal R20 bashke

Shes pjese - Audi R20

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

04.05.2019 (21:15):Audi 🔸️q7🔸️q5🔸️a8🔸️a7 modeli 2017 💯origjinal r20 bashke me goma 285/45r20 continental. cmimi i diskutushem mundesi nderrimi....Lexo detajet..

Kambio:

2,100 Euro

2,000 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirane
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

04.05.2019 (13:29):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

500 Euro Disqe makine se bashku me goma Shes goma+disqe 245/45/17.Te pershtateshme per E klass ;CLS .Cmimi 500 euro.
Nr

Shes pjese te perdorur - Disqe Makine Se Bashku Me Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.05.2019 (01:15):Shes goma+disqe 245/45/17.te pershtateshme per e klass ;cls .cmimi 500 euro. nr.kontakti 0682732360...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

40,000 Leke Perfaqesues Shitjesh. Shërbim cilësor ndaj klientit & të ruajë imazhin e kompanisë
Te kete a

Shes pjese - Perfaqesues Shitjesh.

Durres
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

03.05.2019 (14:23):Shërbim cilësor ndaj klientit dhe të ruajë imazhin e kompanisë te kete aftesi shume te mira komunikuese, prezantuese dhe negociuese te jete bashkepunues eksperience ne fushen e shitjeve (perben avantazh...Lexo detajet..

Kambio:

40,000 Leke

1,500 Leke Pjese Kembimi Porche Panamera v.p 2013 Pjese Kembimi Porsche Panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.

Shes pjese - Pjese Kembimi Porche Panamera V.p 2013

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

30.04.2019 (11:09):Pjese kembimi porsche panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.cdo pjese e importuar nga italia....Lexo detajet..

6,000 Leke Shitet Celesi VW 2004 + Celes vw me cip. 
Ka nevoj vetem per programim. 
Me bateri te reja. 
Cmim i p

Shes pjese te perdorur - Shitet Celesi Vw 2004 +

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Karburanti

29.04.2019 (22:46):Celes vw me cip. ka nevoj vetem per programim. me bateri te reja. cmim i padiskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

6,000 Leke

30 Euro Parakolp 124 Parakolp me grile 124 viti 94 -95

Shes pjese te perdorur - Parakolp 124

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Karburanti

29.04.2019 (15:52):Parakolp me grile 124 viti 94 -95...Lexo detajet..

Kambio:

30 Euro

5,000 Leke Kasetofon golf 5. Kasetofon golf 5.

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Golf 5.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

27.04.2019 (14:44):Kasetofon golf 5....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

2,800 Euro BMW 530D E60 per pjese Shitet BMW E60 530D e zeze per pjese. Vit prodhimi Dhjetor 2003.

Motorri dhe

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Bmw 530d E60 Per Pjese

Pogradec
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

26.04.2019 (17:58):Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

300 Euro Shiten 4 disqe alumini Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. Cmimi 300euro.

Shes pjese te perdorur - Shiten 4 Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

26.04.2019 (11:07):Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. cmimi 300euro....Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

800 Euro Audi A4. Audi A4. Viti 2002
1.9 diesel.

Shes pjese te perdorur - Audi A4.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

24.04.2019 (09:14):Audi a4. viti 2002 1.9 diesel....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

1,000 Leke Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese # Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pjesekem

Shes pjese te perdorur - Fener Ford Fiesta - Tel, Sms, Whatsapp, Viber, Messenger - 0

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.04.2019 (09:12):Fener ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordf...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz B-180 CDI (W246) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: B-180 CDI (W246)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz B-180 Cdi (w246) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

23.04.2019 (18:40):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: b-180 cdi (w246) viti: 2013 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas