708 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

350 Euro Urgjent me.duhet kamje automatike jeep grand cheroke 5.2 v8 1996 urgjent me.duhetkamje automatile

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Urgjent Me.duhet Kamje Automatike Jeep Grand Cheroke 5.2 V8

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1996 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

31.08.2019 (18:05):Urgjent me.duhetkamje automatile...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

60,000 Leke Kerkoj te blej nje bllok cilindrash per motor opel2.0 te vitit 2010 deri 2011 Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 16

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Nje Bllok Cilindrash Per Motor Opel2.0 Te Vit

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Karburanti

31.08.2019 (00:02):Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 160 kw...Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

60,000 Leke I interesuar te blej motorr 2000 toyota rav4 Jam i interesuar per blerjen e nje motorri per toyota rav4 2000,benzine vit prod

Kerkoj te blej pjese te perdorur - I Interesuar Te Blej Motorr 2000 Toyota Rav4

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

29.08.2019 (17:03):Jam i interesuar per blerjen e nje motorri per toyota rav4 2000,benzine vit prodhimi 2005....Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

500 Leke Shes shirita fosforeshente per Kamione 500 Lek/copa, Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Le

Shes pjese te re - Shes Shirita Fosforeshente Per Kamione 500 Lek/copa,

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

25.08.2019 (00:28):Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 lek/copa, shiko fotot. mund te fiksohen me ngjitje ose me percina, jeni te mirëpritur te kontaktoni...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

10,000 Leke tojota avensis radjaror

Kerkoj te blej pjese te re - Tojota Avensis

Himare
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
1998 Viti
Benzin Karburanti

24.08.2019 (12:57):Radjaror ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

500 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Gjendja super

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.08.2019 (09:17):Gjendja super...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

1,000 Euro kerkoj motorr jaguar xtype 3.0 benzin automat 2001 kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme
kontaktoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motorr Jaguar Xtype 3.0 Benzin Automat 2001

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2019 (01:06):Kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme kontaktoj...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

20,000 Leke Xhama JESHILE per golf 5 Xhama JESHILE + dere per golf 5

Shes pjese te perdorur - Xhama Jeshile Per Golf 5

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

29.07.2019 (10:01):Xhama jeshile + dere per golf 5...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

9,000 Leke injektore per benz w203 shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek

Shes pjese te perdorur - Injektore Per Benz W203

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

28.07.2019 (22:57):Shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek per cop...Lexo detajet..

Kambio:

9,000 Leke

250 Euro shitet organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

25.07.2019 (14:08): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

200 Euro Kofono per Mercedes glk 350 2010 Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kofono Per Mercedes Glk 350 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Benzin Karburanti

19.07.2019 (18:07):Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

100 Euro Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009 Pjese per motorr Mazda BT-50 dhe Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009,Shiten pjeset e

Shes pjese te perdorur - Pjese Motorri Mazda Bt 50 ,ford Ranger 2.5 Tdci Viti 2009

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Nafte Karburanti

19.07.2019 (11:27):Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

120 Euro Pistonçinë për Volkswagen Caddy Pistonçinë për Volkswagen Caddy - Tel, SMS, Whatsapp - 00355696821159
#pjese

Shes pjese te perdorur - Pistonçinë Për Volkswagen Caddy

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

19.07.2019 (11:07):Pistonçinë për volkswagen caddy - tel, sms, whatsapp - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pistoncine #pistoncino #volkswagen #caddy #volkswagencaddy @ pjese kembimi geri-zeni...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

40 Leke kerkoj motor per audi a4 2.5 quattro Audi a4 2002-2003 motor 2.5 naftë quattro .

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motor Per Audi A4 2.5 Quattro

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

18.07.2019 (20:21):Audi a4 2002-2003 motor 2.5 naftë quattro ....Lexo detajet..

Kambio:

40 Leke

1,111 Leke Kerkoj pjes kembimi per makinen MAZDA viti 200 Kerkoj pjes kembimi te ndryshme per makine mazada viti 200 kush ka info tme tele

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Pjes Kembimi Per Makinen Mazda Viti 200

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

16.07.2019 (19:12):Kerkoj pjes kembimi te ndryshme per makine mazada viti 200 kush ka info tme telefonoj...Lexo detajet..

Kambio:

1,111 Leke

15,000 Leke kerkoj robotin e ford fusion 2003 te perdorur kerkoj robotin e perdorur te freksionit per ford fusion 2003

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Robotin E Ford Fusion 2003 Te Perdorur

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

15.07.2019 (18:43):Kerkoj robotin e perdorur te freksionit per ford fusion 2003 ...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

7,000 Leke Shitet kamjo automatike renault me gjith leven e marshit Shitet kamjo automatike dhe leva e marshit kamja ka nje difekt qe me kolpo shit

Shes pjese te perdorur - Shitet Kamjo Automatike Renault Me Gjith Leven E Marshit

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin Karburanti

11.07.2019 (13:00):Shitet kamjo automatike dhe leva e marshit kamja ka nje difekt qe me kolpo shitet 7000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Leke

20 Dollar 4 Goma+ disqe 17-she marka Continental i shes ose i nderroj me 16-she  4 Goma+ disqe 17-she marka Continental i shes ose i nderroj me 16-she

07.07.2019 (16:59): 4 goma+ disqe 17-she marka continental i shes ose i nderroj me 16-she ...Lexo detajet..

Kambio:

20 Dollar

15,000 Leke Shiten 2 grupe motorrosha... Lifan&yinxiang Shitet grupi motorrit lifa 72
Ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marsh

Shes pjese te perdorur - Shiten 2 Grupe Motorrosha... Lifan&yinxiang

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Benzin Karburanti

04.07.2019 (15:28):Shitet grupi motorrit lifa 72 ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marshin e 3 shitet grupi motorrit yinxiang 110 ne super gjendje me te gjitha sherbit te bera diten e djeshme..... fasho,,piston,,c...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

30 Euro Cadillac Escalade 2008 Pjese kembimi te Cadillac Escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . Kemi ne gje

Shes pjese te perdorur - Cadillac Escalade 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.07.2019 (19:16):Pjese kembimi te cadillac escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . kemi ne gjendje te gjitha pjeset e makines 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top ...Lexo detajet..

Kambio:

30 Euro

30,000 Leke Motorr per fiat croma 2.4 multijet naft kamje automatike Kerkoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Motorr Per Fiat Croma 2.4 Multijet Naft Kamje Automatike

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

03.07.2019 (17:46):Kerkoj...Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Leke

50,000 Leke Susta dhe amortizatorë të mrapëm për honda crv 2004 Susta dhe amortizatorë të mrapëm për honda crv 2004

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Susta Dhe Amortizatorë Të Mrapëm Për Honda Crv 2004

Lezhe
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

02.07.2019 (15:15):Susta dhe amortizatorë të mrapëm për honda crv 2004...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

200 Euro Sallon lekure Kerkoj sallon lekure audi a4 viti 2006

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Sallon Lekure

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

30.06.2019 (16:10):Kerkoj sallon lekure audi a4 viti 2006...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

150 Leke Kerkoj amortizator per Benz 190 Kerkoj amortizator per Benz 190

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Amortizator Per Benz 190

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Nafte Karburanti

26.06.2019 (21:46):Kerkoj amortizator per benz 190 ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Leke

350 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Disqe c dhe e class 16 inc

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Benzin Karburanti

26.06.2019 (15:01):Disqe c dhe e class 16 inc ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

20,000 Leke per opelin pjesen e kabrioletit kerkoj pjes per opelin pjesen e kabrioletit

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Per Opelin Pjesen E Kabrioletit

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

21.06.2019 (19:46):Kerkoj pjes per opelin pjesen e kabrioletit...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per E Class CDI Shiten pjese kembimi per E Class viti 99-2000 me motorr CDI.
Vendndodhja Paskuq

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per E Class Cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Nafte Karburanti

19.06.2019 (23:37):Shiten pjese kembimi per e class viti 99-2000 me motorr cdi. vendndodhja paskuqan...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

2,000 Leke Kerkoj xhama te zinj para per passat 2002 Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbr

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Xhama Te Zinj Para Per Passat 2002

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (13:53):Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbrapshmit . kush ka te telefonoj tek numri :0699957677...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,000 Leke CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506 CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506

RRIPA MOTORRI PER MAKINE MULTI V D

Shes pjese te re - Contitech  Multi V-ribbed Belts 6 Pk 2506

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (11:31):Contitech  multi v-ribbed belts 6 pk 2506 rripa motorri per makine multi v drive oe2525212-2f000 6 pk 2506 continental (contitech) epdm/ made in germany i pershtatshem per keto lloje makinash: - . ●audi>>...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

30 Euro kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008 kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Sedile Mbrapa Per Toyota Yaris 2008

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

12.06.2019 (13:19):Kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008...Lexo detajet..

Kambio:

30 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas