Online 472 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,300 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
130.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:47):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 130.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, pasqyre elektrike, disqe alumini,goma te reja, kondicioner, komanda ne timon etj dogana...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (19:44):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,000 Euro Okazion. C220Cdi Motor 2.0 Abs Airbag Kondicioner xhama elektrik hapje mbyllje me pult le

Okazion.

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:42):C220cdi motor 2.0 abs airbag kondicioner xhama elektrik hapje mbyllje me pult letrat kan 2 muaj kan mbaru cmimi 3000€ kontakt whatsapp...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (19:37):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (19:35):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,050 Euro Peugeot Shitet Peugeot
Motorr 1.1
Viti 2002
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Peugeot

Elbasan
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:33):Shitet peugeot motorr 1.1 viti 2002 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 1050 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,050 Euro

1,400 Euro Ford focus 1.8 diesel Ford focus 1.8 diesel ,,, 251000 km ne gjendje te mir 1500 ose ndrrim

Ford Focus 1.8 Diesel

Kruje
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (19:32):Ford focus 1.8 diesel ,,, 251000 km ne gjendje te mir 1500 ose ndrrim ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,450 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (19:23):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2000 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 2450 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,450 Euro

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:20):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

170,000 Leke Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Me timon Anglez
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (19:19):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 me timon anglez ne gjendje shume te mire cmimi 170.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

3,000 Euro Kam nje makin per shitje Shitet

Kam Nje Makin Per Shitje

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (19:15):Shitet...Lexo detajet..

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:15):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (19:10):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

11.12.2019 (19:09):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (19:05):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (19:05):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (18:54):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet mercedes benz w203 c220 —OKAZION—
Shitet mercedes benz w203 c220 nafte. Viti 2001. Kambio automatik

Shitet Mercedes Benz W203 C220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (18:50):—okazion— shitet mercedes benz w203 c220 nafte. viti 2001. kambio automatik. ngjyra gri. makina eshte n gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. fenere kristal 2005. navi i madh. pilot automatik. kam...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes Benz 202 Shitet Mercedes Benz 202
Motorr 220 CD
Viti 2000
Nafte
279.000 km 
Kambio a

Mercedes Benz 202

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (18:49):Shitet mercedes benz 202 motorr 220 cd viti 2000 nafte 279.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shkurt cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Opel Corsa 1.0 benzin Shes opel corsa 1.0 benzin me dokumentacion te rregullt
Kamio manuale 
Kondici

Opel Corsa 1.0 Benzin

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (18:46):Shes opel corsa 1.0 benzin me dokumentacion te rregullt kamio manuale kondicioner makina esht ne gjendje te mire pune...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (18:46):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

2,250 Euro Shes Audi A3 benzine gaz Shitet Audi A3 benzine gaz

Shes Audi A3 Benzine Gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (18:29):Shitet audi a3 benzine gaz...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitje Ngjure e kuqe.Fuqia motorrike 1000.4 dyer.
Shitet per arsye emigrimi.

Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (18:22):Ngjure e kuqe.fuqia motorrike 1000.4 dyer. shitet per arsye emigrimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

3,500 Euro Shes makinen time citroen c4 me taga te Tiranes dhe vendndodhje ne Tirane Mjeti eshte blere ne koncesionarin e Citroenit ne Shqiperi Me 0Km ne Janar 2007

Shes Makinen Time Citroen C4 Me Taga Te Tiranes Dhe Vendndod

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (18:15):Mjeti eshte blere ne koncesionarin e citroenit ne shqiperi me 0km ne janar 2007 dhe te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesionari....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,500 Euro C 220 w202 i 2000 viti prodhimit 2500€ i diskutueshem me letra per 1 vit Shitet C 220 w202. i 2000 viti prodhimit me letra per 1 vit

Makina eshte ne

C 220 W202 I 2000 Viti Prodhimit 2500€ I Diskutueshem Me L

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (18:11):Shitet c 220 w202. i 2000 viti prodhimit me letra per 1 vit makina eshte ne gjendje perfekte cmimi 2500€ i diskutueshem mundsi ndrimi ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas