Online 34 lexues | 0 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

💥2010 E550 Amg Line💥 Okazion

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas ) ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me leje para dhembrapa ➖amor
15.04.2021 (22:31)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

💥shitet E Class W212💥

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

📂motorri 👉 350 benzine (pershtatet 100% me gaz) 📂viti prodhimit 👉 08/2011 📂lloji kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 205,400 📂salloni 👉 lekure bezhe 📂dogana 👉 po 📂pershkrim 👉 makina eshte ne gjendje shu
14.04.2021 (15:07)...Lexo detajet..

Volkswagen

Vw Golf Plus 2006 Automat Zvicra Me Dogan

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Volkswagen golf 5 plus kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte motor 1.6 benzin me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike km 200 original liber sherbimi gati per targa
18.04.2021 (16:06)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet C250 V6 2010

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

💥shitet benz c250 v6 💥 📂motorri 👉 250 benzine-gas () 📂viti i prodhimit👉 11/2010 📂lloji i kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 110000 📂salloni 👉 lekure e zeze 📂dogana 👉 e targuar 📂pershkrimi 👉 maki
17.04.2021 (15:58)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas