JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 07/02/2020 11:54

650 Euro

  • JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO
  • JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO
  • JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO
  • JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO
  • JEPET ME QIRA AMBIENT TEK STADIUMI DINAMO

RENT AMBIENT AT DINAMO STADIUM

Environment for rent at Dinamo Stadium. The surface of 63sqm is located on the ground floor of a new building with elevator, overlooking the main street. It is organized in open space and toilet. The environment is invested and regulated internally. Suitable for various business activities. Rental 650 euros. Contact us for more information or a visit to the property!


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa 63.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo
Lexime 176

Jepet me qira ambient ne Stadiumin Dinamo. Ambienti ka siperfaqe prej 63m2 ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor, me pamje nga rruga kryesore. Organizohet ne open space dhe tualet. Ambienti eshte i investuar dhe rregulluar nga brenda. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Jepet me qira 650 euro. Per me shume informacion apo nje vizte ne prone na kontaktoni!