Okazion dyqan 105m+100m verand te delorgji. Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 16/10/2019 08:50

1,800 Euro

  • Okazion dyqan 105m+100m verand te delorgji.
  • Okazion dyqan 105m+100m verand te delorgji.
  • Okazion dyqan 105m+100m verand te delorgji.
  • Okazion dyqan 105m+100m verand te delorgji.

Okazion store 105m + 100m verandah porch.

Shop for rent with 105sqm of deliorgi complex has shop 105sqm veranda 0 floor overlooking the main road
Height 5m. The shop is suitable for bank offices, etc. there are plenty of views from the main road.


Pagesa 1,800 Euro
Siperfaqa 200.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kompleksi deliorgji
Lexime 133

Dyqan me qera me siperfaqe 105 m2te kompleksi deliorgji dyqani ka dhe nje siperfaqe 105m2 verand kati 0 me pamje nga rruga kryesore
Lartesia 5m. Dyqani esht i pershtateshem per banka zyra .bytik etj. ka pamje te mjaftushme nga rruga kryesore.vetem oferta serjoze .