Jepet me qera super ambient ⭐️ Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 05/08/2020 16:58 Post Id: 238588

1,000 Euro

  • Jepet me qera super ambient ⭐️
  • Jepet me qera super ambient ⭐️
  • Jepet me qera super ambient ⭐️
  • Jepet me qera super ambient ⭐️


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 120.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 41

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me facilitetet me te larta ne Kryeqytet . Prane sheshit Willson buze rruges kryesore ku ka mundesi parkimi dhe fasade nga rruga. Ambienti eshte i sapo rikonstruktuar me nje investim modern dhe bashkohor. Eshte i hapur qe mund te organizohet dhe te funksionoje per cdo kategori biznesi