DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!! Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 04/08/2020 16:54 Post Id: 238635

2,000 Euro

  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!
  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!
  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!
  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!
  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!
  • DYQAN PER QIRA TEK ZOGU I ZI!!


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa 120.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 62

Ambjenti ndodhet ne nje prej rrugeve me kryesore te Tiranes. Ka akses direkt ne rrugen kryesore . Ambjenti eshte i ndare ne dy kate ku secili kate ka nje siperfaqe prej 60 m2.Ka nje fasade te madhe dhe shume te dukshme. Rruga , afersia me kryqezimin e Zogut te Zi si dhe afersia me nje prej qendrave tregetare kryesore te Tiranes e bejne kete prone nje mundesi shume te mire per te zhvilluar biznesin tuaj. Dyqani eshte i pershtatshem per klinika dentare si edhe per showroom pasi ka nji fasad te bollshme . Per me teper detaje na kontaktoni