pjese kembimi dhe oficina  147 njoftime

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

400 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima

Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane -

Lagjja qereci Bitincke | Korce

B Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....

400 Leke

Korce
800 Leke Makina Pjese kembimi per makina KOMPJUTER DIAGNOSTIKIMI 2018

KOMPJUTER DIAGNOSTIKIMI 2018 -

Rruga 3, Tirana, Albania | Tirane

B Kompjuter diagnostikimi per makinat. softwer 2018...

800 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Oferta Per Impiante Gazi

Oferta Per Impiante Gazi -

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane

B Oferta per impiante gazi ...

100 Euro

Tirane
250 Euro Makina Pjese kembimi per makina Digiprog 3

Digiprog 3 -

Rruga e Dibres, Tirana, Albania | Tirane

B Digiprog 3 shitet (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta...

250 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018

VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018 -

Rruga e Dibres, Tirana, Albania | Tirane

B Vas 5054a full chi bluetooth 2018 vas 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, audi, seat ,skota...

150 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Pjese kembimi per Opel dhe Fiat -

Rruga demokracia | Tirane

B Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...

100 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi origjinale

Pjese kembimi origjinale -

Rruga Demokracia, Kamez, Albania | Tirane

B Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up & viber...

1,000 Euro

Tirane
40,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Nderrohen disqe 17+ goma Mercedes me disqe 16 + goma

Nderrohen disqe 17+ goma Mercedes me disqe 16 + goma -

Tirana, Albania | Tirane

B Nderrohen disqe 17 + goma 90 %, me disqe te tjera (pa goma) 17 ose me 16 bashke me gomat. ...

40,000 Leke

Tirane
450 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten Disqe dhe Goma Audi Origjinale

Shiten Disqe dhe Goma Audi Origjinale -

Fresku | Tirane

B Disqe dhe goma 18 inc audi origjinal...

450 Euro

Tirane
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Zafira19 CDTI Minivan

Opel Zafira19 CDTI Minivan -

Statcioni i fundit Suku i Vjeter | Tirane

B Pjes kembimi per opel zafira b 19cdti e vitit 2008...

1,500 Euro

Tirane
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 -

Tirana, Albania | Tirane

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

1,900 Euro

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorr VOLKSWAGEN

Motorr VOLKSWAGEN -

Tirana, Albania | Tirane

B Pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per volkswagen cel: 0686850367...

800 Euro

Tirane
900 Euro Makina Pjese kembimi per makina MOTORR AUDI

MOTORR AUDI -

Tirana, Albania | Tirane

B Pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...

900 Euro

Tirane
2,400 Euro Makina Pjese kembimi per makina Bmw x3.3.0d.per pjes

Bmw x3.3.0d.per pjes -

Tirana, Albania | Tirane

B Bmw x3.3.0d.per pjes...

2,400 Euro

Tirane
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pistonçinë për Volkswagen Caddy

Pistonçinë për Volkswagen Caddy -

Fier, Albania | Fier

B Pistonçinë për volkswagen caddy - tel, sms, whatsapp - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pistoncine #pistoncino #volkswagen #caddy #volkswagencaddy @ pjese kembimi geri-zeni...

120 Euro

Fier
80 Euro Makina Pjese kembimi per makina Navigator për Mercedes Benz

Navigator për Mercedes Benz -

Fier, Albania | Fier

B Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...

80 Euro

Fier
240 Euro Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Ford Fiesta

Parakolp Ford Fiesta -

Fier, Albania | Fier

B Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #parakolpfiesta #parakolpfordfiesta...

240 Euro

Fier
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Renault Megane për pjesë

Renault Megane për pjesë -

Fier, Albania | Fier

B Renault megane për pjesë - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegane...

1,500 Euro

Fier
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Croma 2008

Fiat Croma 2008 -

Autostrada Tirane Durres ,km 7,rruga dytesore Iliria | Tirane

B Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratitit ...

15 Euro

Tirane
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). -

Fier, Albania | Fier

B Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....

1,900 Euro

Fier
1,700 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi).

Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi). -

Fier, Albania | Fier

B Fiat punto v.p 2002 (pjese kembimi)....

1,700 Euro

Fier
25 Euro Makina Pjese kembimi per makina Cadillac Escalade 2008

Cadillac Escalade 2008 -

Autostrada Tirane-Durres,km 7 rruga dytesore Iliria | Tirane

B Pjese kembimi te cadillac escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . kemi ne gjendje te gjitha pjeset e makines 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastra...

25 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4

Audi A4 -

Autostrada Tirane-Durres,Km7,rruga dytesore Iliria perball Kastratit | Tirane

B Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratiti...

15 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 -

Tirana, Albania | Tirane

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

2,000 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Corsa

Opel Corsa -

Autostrada Tirane Durres ,Km7 , rruga dytesore Iliria | Tirane

B Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratitit...

15 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas