Pjese kembimi per makina 1000+ Pjese kembimi per makina

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Jestik ajri

Jestik ajri - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jestik ajri ...

300 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004

Motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004 - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shes motorrine per audi a4 1,9 tdi viti 2001-2004 e testuar dhe funksionale, ne gjendje te mire pune...

50 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Zgara makine

Zgara makine - Korce

Rruga Arqile Pojani, Qender | Korce

B Zgara makine ne gjendje perfekte, ngjyra e zeze, me celes....

3,000 Leke

Korce
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina goma 11-2-24 te reja

goma 11-2-24 te reja - Kukes

Aaa, Qender | Kukes

B Goma te reja 11-2-24 me qmim te lire ...

120 Euro

Kukes
25 Euro Makina Pjese kembimi per makina Bmw 330

Bmw 330 - Tirane

Kel Kodheli, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Veshje timoni e ardhur nga signapor materiali lekur mund te vishet shum kollaj...

25 Euro

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes Renault Scenic te 2004

Shes Renault Scenic te 2004 - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes makine renault scenic te vitit 2004 me 75 000 km. motorri 1.6 benzine eshte ne gjendje sh te mire. cmimi 800 euro. ...

800 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel zafira

Opel zafira - Tirane

Rruga Ali Demi 3, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pjese kembimi opel zafira per perpara ...

100 Euro

Tirane
300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes jastik ajri per evo benz

Shes jastik ajri per evo benz - Tirane

Rruga Kel Kodheli, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jestik ajri per mercendez benc ....

300 Euro

Tirane
500 Euro Makina Pjese kembimi per makina tapiceri bmw x6

tapiceri bmw x6 - Tirane

Rruga Hoxha Tasim, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Tapiceri bmv x6...

500 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kamionēinė, volkswagen LT 45

Kamionēinė, volkswagen LT 45 - Tirane

Rruga Emin Duraku, Paskuqan, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kamioncine per pjese kembimi volkswagen lt 45 4.5 ton veteshkarkuese ne gjendje pune 6+1...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina tapiceri  serdilje  bmw x6 ne gjendje shum te mire

tapiceri serdilje bmw x6 ne gjendje shum te mire - Tirane

Pallati Me Shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albani, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Tapiceri serdilje bmw x6 ne gjendje shum te mirea...

5,000 Leke

Tirane
350 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes

Shes - Tirane

Rruga E Fshatit Sos, Sauk | Tirane

B Shes nje "thule pacific 200" roof top box per 295 euro traversa montimi = 95 euro shiten bashke ose te ndara. volumi mbajtes 410 litra hapje nga te dyja krahet shitet per mos perdorim ...

350 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Navigator pėr Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355696821159

Navigator pėr Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Navigator per mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...

1,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pedana per tipe te ndryshem  makina

Pedana per tipe te ndryshem makina - Tirane

Vaqarr, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Shiten pedana universale ( 1 pale ) . ne cmim perfshihet dhe montimi ...

35,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #audia4 #audia6 #a4 #a6 #seat #seatleon...

1,000 Leke

Tirane
550 Euro Makina Pjese kembimi per makina mercedes 1.8 shenjat e kohės

mercedes 1.8 shenjat e kohės - Sarande

Albania, Ksamil | Sarande

B Mercedes 1.8 shenjat e kohes...

550 Euro

Sarande
30,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te  mire.

shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. - Durres

Shkozet, Albania, Zone Periferike | Durres

B Shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. cmimi 30000 leke.cel 0696849222 durres....

30,000 Euro

Durres
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6

SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6 - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet kamjo mercedez benci 3500 v-6 2009 e vazhdim me cmimin 1000 euro cel-0696849222 durres....

1,000 Euro

Durres
99 Euro Makina Pjese kembimi per makina SHITEN FENERA  STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL

SHITEN FENERA STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL - Durres

Shkozet, Albania, Zone Periferike | Durres

B Shiten fenera stopa dhe dinamo mercedez benc origjinal cel 0696849222.durres....

99 Euro

Durres
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009 - Tirane

Rruga Millosh Shutku, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe hidrauliku etj etj , motori ka qene me 163.000 km...

100 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina NAVI RADIO PER GOLF-6 ORIGJINALE.

NAVI RADIO PER GOLF-6 ORIGJINALE. - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Navi radio per golf-6 origjinale.cmi 150 euro cel 0685531206 durres....

150 Euro

Durres
750 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjes kembimi Range rover sport 2017

Pjes kembimi Range rover sport 2017 - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shesh 2 dyer range rover sport 2017 krahu djath para mbrapa 750 € te 2 0685000510 ...

750 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pasqyra pėr tė gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020

Pasqyra pėr tė gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pasqyra per te gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyre #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash #volkswagen #audi #opel #skoda #seat #ford #peugeot #renault #citroen...

1,000 Leke

Tirane
199 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.

shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi. - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme cel 0682047730-durres....

199 Euro

Durres
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Ford fusion 2003 tdci

Ford fusion 2003 tdci - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...

100 Euro

Tirane
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Kerkoj te blej makina per pjese kembimi

Kerkoj te blej makina per pjese kembimi - Tirane

Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...

1,500 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Timonė nga tė gjithė llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020

Timonė nga tė gjithė llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Timone nga te gjithe llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #citroen...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kasetofonė tė tė gjithė llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #

Kasetofonė tė tė gjithė llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kasetofone te te gjithe llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #bmw #volkswagen #audi #seat #skoda #porsche #opel #renault #peugeot #citroen #landrover #rangerover #volvo #ford...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Airbag timoni pėr Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekemb

Airbag timoni pėr Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Vib - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Airbag timoni per volkswagen golf 5 - passat - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #golf5 #passat #volkswagengolf5 #volkswagenpassat #pjesepervolkswagen #pjesepervolkswagengolf #pjesepervolkswagengolf5 #pjesepervolkswagenpassat #pjesepergolf #pjesepergolf5 #pjeseperpassat #airbag #airbagtimoni #airbagvolkswagen #airbaggolf5 #airbagpassat...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine

Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. vollant vw polo 2. vollant audi a4 2.0 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #polo #volkswagenpolo #audi #a4 #audia4 #pjesepervolkswagen #pjeseperpolo #pjesepervolkswagenpolo #pjeseperaudi #pjesepera4 #pjeseperaudia4 #volant #volantvolkswagen #volantpolo #volantvolkswagenpolo #volantaudi #volanta4 #volantaudia4 #benzine...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas