Pjese kembimi per makina  147 njoftime

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina MASGLASS - Servis Xhama Makinash

MASGLASS - Servis Xhama Makinash - Tirane

Rruga Bedri Karapici, Perballe Fabrikes Birra Tir, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojitet te nderroni xhamin e makines zgjidhni masglass. perfaqesuesi i vetem i saint gobain dhe pilkington ne shqiperi. staf teknik i kualifikuar, siguri dhe garanci. xhama per te gjitha llojet e automjeteve. ne ju sherbejme ...

10,000 Leke

Tirane
450 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten Disqe dhe Goma Audi Origjinale

Shiten Disqe dhe Goma Audi Origjinale - Tirane

Fresku , Fresku/Linze | Tirane

B Disqe dhe goma 18 inc audi origjinal...

450 Euro

Tirane
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Zafira19 CDTI Minivan

Opel Zafira19 CDTI Minivan - Tirane

Statcioni I Fundit Suku I Vjeter, Sauk | Tirane

B Pjes kembimi per opel zafira b 19cdti e vitit 2008...

1,500 Euro

Tirane
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

1,900 Euro

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorr VOLKSWAGEN

Motorr VOLKSWAGEN - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per volkswagen cel: 0686850367...

800 Euro

Tirane
900 Euro Makina Pjese kembimi per makina MOTORR AUDI

MOTORR AUDI - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...

900 Euro

Tirane
2,400 Euro Makina Pjese kembimi per makina Bmw x3.3.0d.per pjes

Bmw x3.3.0d.per pjes - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Bmw x3.3.0d.per pjes...

2,400 Euro

Tirane
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pistonçinë për Volkswagen Caddy

Pistonçinë për Volkswagen Caddy - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Pistonçinë për volkswagen caddy - tel, sms, whatsapp - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pistoncine #pistoncino #volkswagen #caddy #volkswagencaddy @ pjese kembimi geri-zeni...

120 Euro

Fier
80 Euro Makina Pjese kembimi per makina Navigator për Mercedes Benz

Navigator për Mercedes Benz - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...

80 Euro

Fier
240 Euro Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Ford Fiesta

Parakolp Ford Fiesta - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #parakolpfiesta #parakolpfordfiesta...

240 Euro

Fier
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Renault Megane për pjesë

Renault Megane për pjesë - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Renault megane për pjesë - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegane...

1,500 Euro

Fier
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Croma 2008

Fiat Croma 2008 - Tirane

Autostrada Tirane Durres ,km 7,rruga Dytesore Ilir, Zone Periferike | Tirane

B Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratitit ...

15 Euro

Tirane
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). - Fier

Fier, Albania, Patos | Fier

B Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....

1,900 Euro

Fier
1,700 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi).

Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi). - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Fiat punto v.p 2002 (pjese kembimi)....

1,700 Euro

Fier
25 Euro Makina Pjese kembimi per makina Cadillac Escalade 2008

Cadillac Escalade 2008 - Tirane

Autostrada Tirane-durres,km 7 Rruga Dytesore Iliri, Zone Periferike | Tirane

B Pjese kembimi te cadillac escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . kemi ne gjendje te gjitha pjeset e makines 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastra...

25 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4

Audi A4 - Tirane

Autostrada Tirane-durres,km7,rruga Dytesore Iliria, Zone Periferike | Tirane

B Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratiti...

15 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

2,000 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Corsa

Opel Corsa - Tirane

Autostrada Tirane Durres ,km7 , Rruga Dytesore Ili, Zone Periferike | Tirane

B Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratitit...

15 Euro

Tirane
25 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Navara

Nissan Navara - Tirane

Autostrada Tirane Durres ,km7 , Rruga Dytesore Ili, Zone Periferike | Tirane

B Pjese kembimi te nissan navara 2016 ⚙️ makina eshte 16.000 kilometra ,diesel . disponojme te gjitha pjeset e kembimit te automjetit. 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr: 0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,...

25 Euro

Tirane
2,100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorr 1.6 TDI 2009-2014 per Golf 6 ,Touran ,Caddy ,Audi dhe Passat etj..

Motorr 1.6 TDI 2009-2014 per Golf 6 ,Touran ,Caddy ,Audi dhe Passat et - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Motorr 1.6 tdi 2009-2014 per golf 6 ,touran ,caddy ,audi dhe passat etj.. cel: 0686850367...

2,100 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A3

Audi A3 - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...

2,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi).

Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi). - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Daihatsu terios v.p 2004 (pjese kembimi)....

3,000 Euro

Tirane
3,100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi).

Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi). - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Suzuki wagon v.p 2006 (pjese kembimi)....

3,100 Euro

Fier
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi)

Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi) - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Nissan primera v.p 2003 (pjese kembimi)....

2,800 Euro

Fier
2,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi).

Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi). - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Nissan almera v.p2003-2004 (pjese kembimi)....

2,500 Euro

Fier
1,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi).

Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi). - Fier

Fier, Albania, Qender | Fier

B Opel astra v.p2003 (pjese kembimi)....

1,800 Euro

Fier
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina E 220  viti 2010 vetem per pjes kembimi

E 220 viti 2010 vetem per pjes kembimi - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B E 220 viti 2010 vetem per pjes kembimi...

2,800 Euro

Tirane
2,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina C 220  Viti 2008  Vetem per pjes kembimi

C 220 Viti 2008 Vetem per pjes kembimi - Durres

Durres, Albania, Qender | Durres

B C 220 viti 2008 vetem per pjes kembimi...

2,900 Euro

Durres
2,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina vetem per pjes kembimi   E 320  viti 2008

vetem per pjes kembimi E 320 viti 2008 - Durres

Durres, Albania, Qender | Durres

B Vetem per pjes kembimi e 320 viti 2008...

2,900 Euro

Durres
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4  motor 2.0 viti 2007

Audi A4 motor 2.0 viti 2007 - Durres

Durres, Albania, Qender | Durres

B Audi a4 motor 2.0 viti 2007...

2,800 Euro

Durres
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina vetem per pjes kembimi  viti 2007

vetem per pjes kembimi viti 2007 - Durres

Durres, Albania, Qender | Durres

B Vetem per pjes kembimi viti 2007...

2,800 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas