vareza makina pjes  202 njoftime

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje

800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pompe per Eskavator

Pompe per Eskavator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Pompe nafte per eskavator e re ne kuti...

800 Euro

Tirane
35 Leke Makina Pjese kembimi per makina LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne artikujt tane 2. artikuj me garanaci! 3. cmime konkuruese 4. partneritet me kompanite lide...

35 Leke

Tirane
75,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Goma per Range Rover ose freelander 2

Goma per Range Rover ose freelander 2

Kamez/Paskuqan | Tirane (11.78 Km nga qendra)

B Shes 4 goma+ disqe pirrelli 235/60/r18 per range rover ose freelander 2 te pa demtuar ose goditur apo saldime jan 97% ose vetem nje muaj te perdorme ardhe nga anglia , gomat ndodhen me berxulle kamez tirane, nr kontakti 0682515516...

75,000 Leke

Tirane
30 Euro Makina Pjese kembimi per makina Cadillac Escalade 2008

Cadillac Escalade 2008

Zone Periferike | Tirane (10.72 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te cadillac escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . kemi ne gjendje te gjitha pjeset e makines 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratiti...

30 Euro

Tirane
35 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes C class 220 CDI

Mercedes C class 220 CDI

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te mercedes c class 220 cdi🔩 makina eshtene gjendje shum te mire , automatike me 180 000 km i vitit 2003 .disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr: 0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostra...

35 Euro

Tirane
35 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Navara 2016

Nissan Navara 2016

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te nissan navara 2016 ⚙️ makina eshte 16.000 kilometra disponojme : -motorrin dhe pjeset e tij -kambion automatike+ grupin e tij -timoni -kasetafoni te gjitha pajisjet jane ne gjendje shum te mire pune👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr: 0698002222 ,0698003333 i...

35 Euro

Tirane
50,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kerkoj Mazda 3 viti 2004 me targa shqiptàre.

Kerkoj Mazda 3 viti 2004 me targa shqiptàre.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.98 Km nga qendra)

B Ngjyre gri, 1600 cc benzine. nuk me intereson gjendja e makines....

50,000 Leke

Tirane
300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten 4 disqe alumini

Shiten 4 disqe alumini

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. cmimi 300euro....

300 Euro

Tirane
500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten gomat

Shiten gomat

Qender | Puke

B Gomat jan ne gjenje shum te. mir gomat jan firem dunlop mark gjermane dje 18 zoll goma te veres . per magjat mundi te shkruni ne. wacap 0688764401....

500 Euro

Puke
30 Euro Makina Pjese kembimi per makina Parakolp 124

Parakolp 124

Qender | Korce

B Parakolp me grile 124 viti 94 -95...

30 Euro

Korce
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Linja per makina Franceze PEUGEOT CITROËN RENAULT ETJ

Linja per makina Franceze PEUGEOT CITROËN RENAULT ETJ

Laprake | Tirane

B Shes linja makinash per makina franceze kryesisht si peugeot citroËn renault ford opel etj. per me shume info me konaktoni ne whatsapp viber 0682129449...

150 Euro

Tirane
13,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese makine

Pjese makine

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten makina opel frontjera...

13,000 Leke

Elbasan
13,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Fener w211

Fener w211

Plepa | Durres

B Fener w211 per e class me paketa origjinale i pa demtum....

13,000 Leke

Durres
18,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Fenere Touran oroginal me kod 1T1941006H

Fenere Touran oroginal me kod 1T1941006H

Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)

B Shitet fener original per touran 2015 me cmim 18000 lek per me shum info kontakto...

18,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Stop audi Q7 original me kod 4L945094G

Stop audi Q7 original me kod 4L945094G

Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)

B Shitet stop per audi q7 original krahu i majte me super cmim 35000 lek ...

35,000 Leke

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina mitsubishi

mitsubishi

Zone Periferike | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes ose kerkoj pjese per ...

800 Euro

Tirane
2,500 Leke Makina Pjese kembimi per makina Zinxhir debore per goma makinash.

Zinxhir debore per goma makinash.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zinxhir debore per goma makine. ne kuti te pahapura nga fabrika, te paperdorura asnjehere. per gomat universale per benz dhe makina te vogla sipas fotos. shitet per arsye emigrimi....

2,500 Leke

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008

Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Diferencial mbrapa per cadillac escalade chevrolet ,humer 2008.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytesore iliria kashar ,perballe me kastratin . insta: topauto018 fb: top auto...

50 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Corsa 2003

Opel Corsa 2003

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres km 7rruga dytesore iliria,perball kastratitit...

15 Euro

Tirane
550 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet Ford KA per pjese

Shitet Ford KA per pjese

Qender | Kavaje

B Makine per pjese ne shitje. shitet ford ka 2000 per pjese. makina eshte aksidentuar ne pjesen e perparme. shitet e gjitha 550 euro plus pjese dopio nga nje ford i mëparshëm ka 1999. feneret e perparme i kemi te disponueshme nga fordi i pare + shume pjese te tjera. te interesuarit te kontaktojnë 0...

550 Euro

Kavaje
700 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel vektra 2.0 dti 2004

Opel vektra 2.0 dti 2004

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (9.38 Km nga qendra)

B Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike...

700 Euro

Tirane
400 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet per pjes Seat Arosa

shitet per pjes Seat Arosa

Qender | Tropoje

B Makin per pjes...

400 Euro

Tropoje
700 Euro Makina Pjese kembimi per makina Disqe alumini 18 AUDI A4 A5

Disqe alumini 18 AUDI A4 A5

Zone Periferike | Lezhe

B Shes disqe te sapo ardhur 4 cope alumini 18" polsh origjinale audi. montohen ne a4 a5 (2008-2015). et 29, 5x112, vrima qendrore 6,66 mm pa goma, vetem disqet...

700 Euro

Lezhe
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi smart a clas mitsubishi per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 069...

50 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motor&Kambio Benz C-Class

Motor&Kambio Benz C-Class

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Motor&kambio automate per mercedes benz c-class 203 , i vitit 2006 me 126000 km.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytesore iliria kashar ,perballe me kastratin . insta: topauto018 fb: top auto...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas