dollap i përdorur për rrobat 

 Online 44 lexues | 1 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie

Paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje te parukeris , lavatest ,poltron ,tavolin per thonje ,paisje per avull per fytyren ,rafte mbajtse ,pasqyra ,karrel,dush te vogel ne gjendje shume te mire pune ,pjaster ,mash per kacurrela (350 mij te vjetra) ...

35,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejm punime druri si dyr.dritare.guzhina.dhoma gjumi.parkete. dhe dyr tamburat.etj ...

350 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Orendi Shtepie

Orendi Shtepie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten , nje sobe me gaz , nje krevat tek me dysheke i cili ka nje syrtar me shine ne fund me dysheke tek ,nje tavolin tv dhe nje varse rrobash te gjitha 15000 leke te rrinj nr i cel 0695282194...

15,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes 1 tavoline + 6 karrike

Shes 1 tavoline + 6 karrike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes tavoline te permasave 80x230. ka dhe nje shtese hapje te permasave 40x80. bashke me tavolinen vijne edhe 6 karrike. ngjyra: pana. gjendja: shume e mire (arsyeja e shitjes eshte per mungese hapsire)....

30,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
129,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet bufe e re e kompletuar!

Shitet bufe e re e kompletuar!

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet bufe e kompletuar me cmim 129000 leke me lavaman , sobe dhe aspirtaror te perfshira ne cmim.transporti falas ne te gjithe tiranen. aredoni ambjentin tuaj me cmim dhe ciles ne mobileri megi...

129,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Dollap kaf 8000 lek dollap blu 7000 lek tavoline studimi 2000 lek komo +pasqyre 5000 lek krevat tek+dyshek 5000 lek ...

27,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
36,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion shitet divan kend+tavoline mesi+dy pupa

Okazion shitet divan kend+tavoline mesi+dy pupa

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion shitet divan kend 280*280 cm + tavoline mesi + dy pupa vetem 36900 leke.transport falas ne te gjithe tiranen.aredoni ambjentin tuaj me cile e cmim ne mobileri megi....

36,900 Leke

Tirane
42,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion shitet bufe 3m

Okazion shitet bufe 3m

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion shitet bufe nga 60000 ne 42000 leke. bufeja eshte e perbere me skelet me melanin , kapaket akrilike dhe dorezat e lemuara.transport falas ne te gjithe tiranen.aredoni shtepine tuaj me cmim dhe cilesi ne mobileri megi....

42,000 Leke

Tirane
19,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet divan special me hapje

Shitet divan special me hapje

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet divan special me hapje nga 25000 ne 19900 leke.transport falas ne te gjithe tiranen.aredoni ambjentin tuaj me cilese dhe cmim ne mobileri megi....

19,900 Leke

Tirane
23,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me 6 karrige druri

Shitet tavoline buke me 6 karrige druri

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet tavoline buke me 6 karrige druri cilesi e pare nga 32000 me 23900 leke.transport falas ne te gjithe tirane. nxitoni te perfitoni ofertat ne mobileri megi....

23,900 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet portmando

Shitet portmando

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet portmando e re per vetem 23000 leke.transport falas ne te gjithe tiranen.aredoni ambjentin tuaj me cile e cmim ne mobileri megi....

23,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shesim dhe blejm mobilje si : dhoma gjumi, guzhina, kende, sete kolltuqesh, elektroshtepiake si: frigorifer ,lavatrice,soba. ...

5,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
900 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Mobilie per Ekspozim/Arredim - 3 njesi

Shesim Mobilie per Ekspozim/Arredim - 3 njesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shesim mobilie te perdoruar vetem per pak muaj ne nje dyqan. jane prodhuar ne tirane. jane te pershtatshme per arredim dyqani, shtepie etj. kane ndarje te madhesive te ndryshme. mobiliet vijne ne 3 njesi te medha, por mund te jene edhe te pavarura nga njera tjetra. shiten te 3-ja bashke apo vec e ve...

900 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet TV dhe pjaster flokesh

Shitet TV dhe pjaster flokesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet tv i vogel ne gjendje pune dhe pjaster flokesh pa kordon si ne foto....

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer i vogel,marka Finlux.

Shitet frigorifer i vogel,marka Finlux.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet frigorifer i vogel,marka finlux. ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. vendndodhja tirane. cel 0685869244 ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Blejm dhe shesim mobilje te perdorura. (shiten te gjith kendet ne fotot e meposhtme) ...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim